Ole Mees.ee kirjutab: Suhte tähestik

{:330216 width=120 height=94 align=left}Kas sellest on möödunud palju aega, kui käisite viimati kuupaistel alasti ujumas või vaatasite päikesetõusu? Me pakume sulle 26 (jah, mõned neist on veidi riskantsed) nõuannet, et hoida teie armuelu leekides:

{:330216 width=120 height=94 align=left}Kas sellest on möödunud palju aega, kui käisite viimati kuupaistel alasti ujumas või vaatasite päikesetõusu? Me pakume sulle 26 (jah, mõned neist on veidi riskantsed) nõuannet, et hoida teie armuelu leekides:


A – Nõustu proovima kõike. Ei ole lihtne leida üksteise jaoks aega keset igapäevaseid kohustusi ja ajakava, kuid torka sellest hoolimata nende vahele ühiseid uusi tegevusi ja seiklusi. Ei ole midagi hullemat (või lihtsamat), kui langeda nüristavasse rutiini.
B – Hommikusöögi aeg. Külastage kord nädalas naabruskonna restorani, et seal koos hommikusööki nautida. See on suurepärane aeg koos lõõgastumiseks – 20 minutit kohvi ja maitsev võileib läheb kindlasti kirja hommikusöögina!
C – Telkimine väljas. Ei leia aega, et minna telkima? Püstita telk aeda maja taha ja te saate uskumatu seikluse osaks! Kuigi telgist kostuv naerukihin võib segada naabrite magusat und.(Kui te ekstreemsusi ei armasta, siis oodake suveni, hulljulged võivad ka keset lund telgi püsti panna)
D – Nõud seebivahus. Kujutle, kui palju nalja võib saada seebivahuga – ning seejärel võite edasi liikuda tõsisematele asjadele nagu nõude pesemine.
E – Koos treenimine. Te mitte ainult ei saavuta head vormi, vaid julgustate ka üksteist järjekindlalt sellega tegelema! Kord, kui lõpuks jälle kodus, siis lõõgastuge koos duśśi all.
F – Lillede istutamine. Leidke aega, et istutada koos lilli aeda või rõdule. Need pisikesed taimed saavad olema nagu väikesed lapsed ja te mõlemad armastate neid „kasvamas” vaadata.
G – Toidupoes shoppamine. Muukte see lõbusaks! Ostke teineteise lemmikuid toite, kihutage ostukäruga võidu läbi vahekäikude ja ajage väikeseid vanadaame marru suudeldes ostukeskuse kõige rahvarikkamates kohtades. Kui hakkate lähenema kassale, siis püüdke ära arvata summa, mille eest kaupa valisite. See, kes kaotab, teeb teisele õhtusöögi välja.
H – Tehke poppi. Helistage oma ülemusele ja öelge, et olete haige. (Ära ainult ütle, et see on sinu idee.) Minge loomaaeda või korvpalli vaatama või laenutage paar seksikat videot ning vaadake neid voodis  lebades. Mida iganes te teete, kõige olulisem on, et see oleks võimalikult kauge (nii vaimselt, kui füüsiliselt) kontorist.
I – Jäätis. Minge tundmatusse linnaossa jäätist sööma. Veetke meeldivalt aega jalutades ringi, limpsides jäätist ja vahtides võõraid inimesi.
J – Puzzle. Laotage osad lauale laiali ja pange oma vabadel hetkedel seda koos kokku. Mängu muudab veelgi ahvatlevamaks energiat sööva TV välja lülitamine.
K – Tuulelohe lennutamine. Just, minge lennutage tuulelohet. Valige poest mõni odav eksemplar välja ja suunduge lähimasse parki.
L – Laisk pärastlõuna. Mõnel laupäeval, kui teil ei ole plaane tehtud, haarake kaasa hommikusöök ja ajalehed ning ronige tagasi voodisse kuni vähemalt kella üheni. Te tunnete end puhanuna ja üle valatuna teineteise soojuse ja lähedusega.
M – Minipuhkus. Kui on keeruline pääseda kahe-nädalasele puhkusele, siis tehke endale palju minipuhkuseid: veetke kodust eemal kolme-päevane nädalavahetus või võtke lihtsalt ette päevane väljaõit. On lausa hämmastav, kui palju romantikat võib väike puhkus kaasa tuua.
N – Öösärk. Minge koos ostma öösärki. Müüjad on eriti hoolitsevad ja te tulete koju sellise valikuga, mis teid mõlemat õigesse meeleollu viib.
O – Oliivimahl. Sa oled võibolla seda trikki algkoolis juba teinud. Asenda näiteks mingi tavaline hästi levinud sõnapaar sinu kõnepruugis( näiteks „tule siia“, anna see vms) sõnaga  „oliivimahl”, nalja kui palju. Või siis mõelge välja salajane ütlus, mida ainult teie kaks teate – salapärane või mis?
P – Romantilised kohtingud. See on ülioluline, kui soovid oma armsamaga koos aega veeta. Valige välja päev nädalast, mil lähete välja paarina – ja olgu see päev püha teie mõlema jaoks!
Q – Kiire massaaź. Pühenda 5 minutit oma kallima kaela-, selja- või mõne muu kehaosa massaaźile.
R – Jälle noored. Minge rulaga või ratastega sõitma, talvel kelgutama või uisutama, mängige kiikedel pargis. See on aeg lapsikute mängude koos nautimiseks.
S – Alasti ujumine. Just, võtke kõik seljast! Kuna see on erutavalt riskantne, siis alasti ujumine pühib eemale kõik mured, mis teid kurnavad.
T – Kõdi-sõda. Kõige paremat tüüpi sõda on see, mis peetakse naerukihina saatel. „Ründa” oma partnerit ettearvamatult ja vaata, kas leiad tema kõige tundlikuma koha.
U – Mineviku paljastamine. Vaadake läbi nipsasjad, mis teil kummalgil minevikust alles on. Võibolla leiate mõne vana lõpuõhtu pildi või keskooli-aastatest pärineva kontrolltöö. Mida iganes te leiate, kõik see aitab üksteist paremini tundma õppida.
V – Koos vabatahtlikuks. Hoolimata ülikiirest eluviisist on see hästi veedetud aeg. Hooldekodud, koolid ja kirikud vajavad alati abistavat kätt, eriti kui neid on kaks paari.
W – Päikesetõusu vaatamine. Kui te niikuinii ärkate vara, et tööle minna, siis pühendage paar minutit hommikusöögile ja istuge seda nautides koos akna äärde. See annab teie mõlema päevale positiivse laengu.
X – Ekstreemsport. Kaljuronimine, langevarju hüpped, grossing või mida iganes. Väljakutsed kasvatavad iseloomu – ja tugevdavad suhet.
Y – Tänavamüük. Valige rahulik laupäeva hommik, et sõita otsima peidetud aaret tänavamüügi kohtadest või kirbuturult.
Z – Zzzzz. Kas kogu see romantika väsitas su ära? Tehke väike lõunauinak koos ja ärgates vaadake üksteisele silma…