Oluline: 8 elumuutvat reeglit naistele, kel ei vea armastuses

Kas pidev kohtingutel käimine on su surmani ära väsitanud? Kuid ometi ei jõuagi asi esimestest kohtumistest kaugemale? Neid naisi, kelle kohtingukogemused on alati negatiivsed, on palju. Nad ei paista kunagi leidvat meest, kes kohtleks neid hästi ja nii, nagu nad seda väärt on.

Kas pidev kohtingutel käimine on su surmani ära väsitanud? Kuid ometi ei jõuagi asi esimestest kohtumistest kaugemale? Neid naisi, kelle kohtingukogemused on alati negatiivsed, on palju. Nad ei paista kunagi leidvat meest, kes kohtleks neid hästi ja nii, nagu nad seda väärt on.
Nende ebaõnnel kohtingumaailmas on väga vähe pistmist aga sellega, kellega nad kohtingul on. Pigem peitub ebaõnn selles, kuidas nad ise kohtamas olles käituvad. Nad muutuvad enamasti liiga kiiresti emotsionaalselt sõltuvaks ning kutsuvad sellega esile teisi probleeme, mis toovad kaasa ebaõnne armuasjades.

Siin on mõned reeglid, mida naine, kes armastust otsib, järgima peaks. Ehkki mõned neist võivad keerulised tunduda, siis usu, neid tasub järgida.

1. Lõpeta enese haletsemine
Päriselt, lõpeta enda haletsemine! Lase lahti kõigist enesehävituslikest mõtetest, mis sind tagasi hoiavad. Mis sa arvad kui lõbus on teistel sinu seltskonnas, kui sa end pidevalt maha teed? Inimesi tõmbab üldiselt enesekindlate inimeste poole. Inimene, kes on enesekindel, paistab elu rohkem nautivat. Nad ei virise enda pärast. Kui sa ka end enesekindlana ei tunne, siis teeskle seni, kuni juba ise ka endasse usud. Sa märkad kindlasti erinevust, kuidas inimesed sinuga siis suhtlevad, kui näid olevat endasse uskuvat.

2. Ära nuta meeste pärast
Ära mitte kunagi vala mehe pärast pisaraid – nad pole seda väärt. Tõsi, siin ilma peal leidub palju mölakaid. Aga ära anna neile seda võimu, et sa end nende pärast halvasti tunneksid. Me ei mõista, et õpetame alateadlikult teisi inimesi, kuidas meid kohtlema peaks. Kui sa suudad töötada enda enesekindluse kallal, siis leiad ka kaaslase, kes sind hästi kohtleb ja austab. Seni, kuni sa seda ei tee, käid kohtamas justkui ühe ja sama tüütu tüübiga, ainult nimi on erinev.

3. Jäta ruumi müsteeria jaoks
See on väga oluline punkt! Meil kõigil on minevik ning suhte jooksul su kaaslane õpib sind veidihaaval tundma. Selle hetkeni ära aga vaeva meest iga detailiga enda senisest elust. Eriti puudutab see tundeid, mida sa oma kaaslase vastu tunned. Kui te olete tuttavad olnud kaks põgusat nädalat ning sa tõesti juba usud, et tema on sinu jaoks see õige, siis ära seda talle palun ütle. Ja ilmselt on kahenädalase tutvuse juures ka veel liiga vara abielust ja lastest unistada. Võta tempot maha ja otsi endale hobi, mis su mõtteid hajutaks. Pole mingitki võimalust, et sa nii lühikese tutvuse järel teaksid temast piisavalt palju, et teha nii olulisi otsuseid nagu lapsed ja abielu.

4. Panusta suhtesse vaid 30 protsenti
See kõlab karmilt, kuid tasub end ära. Mõtle sellele nii – kui sa panustaksid 100 protsenti, siis kui palju jääb temale ruumi teie suhtesse panustada? Ausõna, mis puudutab kohtingumaagiat, siis kehtib reegel: vähem on parem. Mida vähem sa kohtingute nimel pingutad, seda enam peab tema vaeva nägema. Ja see näitab sulle kohe ära, kui väga tema sinust huvitatud on. Kui ta ei võta aega, et ise teie kokkusaamisi organiseerida, siis pööra kohe ümber, kõnni minema ja unusta ta.

5. Pane ta enda juurde tulema
See kehtib eriti tabavalt esimeste kohtingute kohta. Kui sa lähed esimesel kohtingul kohe tema juurde selle asemel, et ta tuleks koputaks sinu uksele ning viiks su näiteks välja sööma, siis loodab ta ilmselt sind vaid voodisse saada. Kui ta ei viitsi isegi mingeid plaane teha ning sinu juurest läbi tulla, et sind välja kutsuda, siis ütle lihtsalt “ei”. Mees, kes soovib sind tundma õppida, leiab selleks aega ning teeb plaane.

6. Las tema helistab sulle
Ära klammerdu. See reegel on väga oluline! Mehed kaotavad kiiresti huvi naiste vastu, kes liiga palju neile helistab või sõnumeid saadab. Seda kõike on tema jaoks korraga liiga palju ning seetõttu võib suhe lõppeda enne, kui see alatagi jõuab. Jäta mulje, et elad põnevat elu-sul on palju sõpru ning tegemisi ja temale helistamine ei tule kohe meeldegi või ei mahu lihtsalt sinu tihedasse päevaplaani. Las tema helistab sulle, vähemalt esimesel paaril kuul. Jällegi, see näitab, kui palju on ta valmis suhtesse sinuga panustama. Siis, kui teie suhe juba mõned kuud kestnud on, võid talle ka ise helistada, aga mitte liiga palju. Pea meeles, et tegemist pole sinu sõbrannaga.

7. Ära vasta ta sõnumile koheselt
Pea meeles, sul on kiire, kiire, kiire. Ära istu telefoni kõrval ja oota sõnumeid või kõnesid. See muudab sind lihtsalt närviliseks. Leia endale parem mõni teine põnev tegevus. Sa võid päris kindel olla, et tema ei istu enda telefoni kõrval ja ei oota pikisilmi, et sa helistaksid. Ja lisaks, kuni sina telefoni kõrval istudes enda aega raiskad, läheb elu sinust mööda. Seega mine õue ja naudi elu!

8. Ära mõtle vaid tulemusele
Lõpptulemus ei näita sinu väärtust inimesena. Mõned naised on meeleheitel, kui esimesest kohtingust ei kasva välja paljutähenduslikku suhet. Nad usuvad, et nad ei ole piisavalt ilusad, piisavalt targad, piisavalt edukad või piisavalt lõbusad. Nad isegi ei mõtle sellele, kas neile vastaspool üldse piisavalt meeldis, et temaga suhet luua. Proovi kohtingumaailmas käituda nagu mees – ilmu kohale, lõbutse ja kui sellest saab asja, suurepärane! Kui aga mitte, siis liigu edasi järgmise juurde.

Kas need reeglid aitavad sul abielusadamasse jõuda? Võibolla, aga võibolla ka mitte.  Kuid neid juhiseid järgides sorteerid sa kiirelt enda elust välja inimesed, kes pole sinu aega ja energiat väärt. Sulle võib tunduda, et reeglite järgimine on justkui “mängude mängimine”, kuid see pole nii. Järgides neid reegleid näitad sa teistele, et oled väärt nende austust ja aega ning seda, et sind tuleks ka vastavalt kohelda.

Allikas:  facebook.com/MichelleLewisCounseling