Otsid head meest? Vali mees, kellele meeldivad kassid

Otsid head meest? Vali mees, kellele meeldivad kassid

Öeldakse, et koer on mehe parim sõber. Jah, nii see paraku tihti on, sest koer sümboliseerib macho‘likkust, kass aga feminiinsust. Koerad pakuvad rõõmu ka teistele peale peremehe, kuid kassid teevad seda ainult oma peremehele.

Öeldakse, et koer on mehe parim sõber. Jah, nii see paraku tihti on, sest koer sümboliseerib macho‘likkust, kass aga feminiinsust. Koerad pakuvad rõõmu ka teistele peale peremehe, kuid kassid teevad seda ainult oma peremehele.

Teisisõnu – mees, kes armastab koeri, on huvitatud kõikidele rõõmu pakkumisest. Mees, kes armastab kasse, oskab hinnata ja hoida lähisuhet. Esmapilgul võib tunduda see meelevaldne järeldus, aga vaata korraks ringi enda ümber – kes su tuttavatest meestest on kassi- ja kes koerainimesed. Kas nüüd jääd nõusse, et see väide vastab tõele.  

 

Nõrk ja ebakindel mees, kes tahab suhtes domineerida ja reegleid kehtestada,  tunneb kassi süles hoides ja silitades, et ta muutub ka ise naiselikumaks ja nõrgemaks. Ta tunneb ühiskonna survet, mis ütleb, et kui üksikul mehel on kass, siis on ta ilmtingimata gei. See võib nii mõnikord olla, aga see võib ka hoopis tähendada, et tegu on mehega, kellele ühiskonna reeglid ei  lähe korda. Ta tunneb end kassi seltsis hästi ning ei näe põhjust, miks ta peaks seda varjama. See mees ei vaja, et maailm ütleks talle, kuidas ta peab elama, et olla tõeline mees. 

Kassiga mehed on paremad armastajad, seda kinnitavad paljud naised.  Väidetavalt on viidud läbi uuringuid, mis kinnitavad, et mehed, kel on kass või kes eelistavad kasse koertele, mõistavad naisi paremini.  Miks see nii on? Kassid käituvad tähelepanu ja mõistmise saamiseks tihti väga sarnaselt naisterahvastega ning mehed, kes on kassidega harjunud, mõistavad seetõttu ka naisi paremini. 

 

Buduaar.ee