Pihtimuslugu: Kahe mehe ja ühe naise suhtest

24 kommentaari

See kummaline lugu juhtus paar aastat tagasi. Veider armukolmnurk. Mina ja üks abielupaar – Aleksander ja tema naine Signe. Ei, see polnud mitte klassikaline armukolmnurk selles mõttes, et armusin salaja abielunaisesse ja siis ilmus kuskilt kuri abikaasa. Me kõik armastasime üksteist koos ja korraga, ehkki olime äärmiselt erinevad.

See kummaline lugu juhtus paar aastat tagasi. Veider armukolmnurk. Mina ja üks abielupaar – Aleksander ja tema naine Signe. Ei, see polnud mitte klassikaline armukolmnurk selles mõttes, et armusin salaja abielunaisesse ja siis ilmus kuskilt kuri abikaasa. Me kõik armastasime üksteist koos ja korraga, ehkki olime äärmiselt erinevad.

Mina olin 37-ne vallaline heteroseksuaal. Sale, sümpaatne, sportlik ja trendikas. Värvisin aeg-ajalt juukseid ja käisin pediküüris. Kunagi olin abielus bulgaarlannast pianistiga, kellega ligi seitse aastat elust mööda libises. Teisele katsele polnud veel jõudnud. Elasin üksinda oma väikeses hubases Tallinna korteris.
Aleksander oli 43-aastane keskastme juht. Välimuselt sümpaatne: hallid silmad, tõmmu nahk, ruuged juuksed, atleetlik keha.
Signe oli 42-ne kena tõmmu naine – sinikashallide silmade ja tumedate poolpikkade juustega, elukutselt õpetaja. Neil oli kaks toredat last ja 20 aastat abielustaaži. Mu kallimad elasid ühes Läänemaa linnas korterelamus, kuigi neil oli ka õdus suvila mere kaldal.
Miks otsustasid kolm kõige tavalisemat heteroseksuaali ühtäkki suhtlema hakata ja grupiviisilise armastuse võludega tutvuda? Sellele otsibki vastust alljärgnev dokumentaalne pihtimuslugu. Kuna ei mina ega minu grupiarmastuse partnerid ei usu, et Eesti ühiskonnas oleks hea mõte oma hingesaladusi paljastada, on kõikide nimed muudetud, ülejäänu aga tõsi…

Kuidas ja miks?
Tutvusime internetis. Täpselt ei mäleta, kes kelle leidis. Nemad vist vastasid minu kuulutusele Maajas: Sümpaatne ja seksikas mees otsib suhet lesbi- või abielupaariga, kuigi neil oli netis Vooditutvuse saidil üleval ka enda oma: Seksikas abielupaar otsib kolmandaks nägusat meest, mille otsa jälle mina komistasin.
Enamasti on internetis üleval kõiksugu jama, aga üllatav, et too kontakt toimis. Üsna pea vahetasime mobiilinumbreid ja saimegi kokku. Meie omapärane kolmikromaan kestis ligi aasta. Kohtusime umbes korra kuus, mõnikord tihedamini. Trioni jõudsime erinevaid teid pidi.
Mina läbi reetmise. Mu tüdruksõber pettis mind ühe abielupaariga, lisaks selgus teinegi fakt. Veronika osutus bi’ks! Ise olin seksuaalselt harju keskmine, üsna tavaline eesti mees. Slaavlannast pianistist lahutasin ammu. Mitmed viimased aastad olin harrastanud vabasuhteid erinevate partneritega, kuni jäin pidama 22-aastase Veronika juurde.

Grupika teema mind küll huvitas, lugesin sellest ja nägin filmides, aga see oli teoreetiline huvi. Erutusin, kui selliseid asju nägin või nende peale mõtlesin, kuid reaalelus kartsin hirmsasti igasugu haigusi ja kõike muud. Tegudeni ma kunagi ei jõudnud. Olime Veronikaga ligi aasta käinud ja pidasime kõiksugu plaane. Seks klappis suurepäraselt ja oma fantaasiates arendasime edasi ka grupiarmastuse teemat, et kuidas me siis oleksime, kui meid oleks rohkem ja…
Mina jäingi unistama, aga Veronika tegi asja ära. Kahjuks mitte minuga, vaid ühe teise paariga, keda ta samuti internetis trehvas (oo, internet… milline põhjatu tutvumiste oaas). Et ta bi oli, ei läinud mulle üldse korda. Solvas eelkõige see, et Veronika meie väikese ühise saladuse võõrastele maha müüs ja seda kõike ilma minuta tegi. Meie tubli paarissuhe varises mõistagi kokku. Sellest hetkest tekkiski tohutu kättemaksuhimu ning painav huvi grupiseksi vastu. Ma lausa pidin seda proovima ja asusingi partnereid otsima. Tahtsin kangesti kogeda, mis tunne mu kallimal gruppi tehes oli. Uutmoodi armukadedus näris hinge ja piitsutas tagant, samas kartsin ka.

Kas selline asi võiks muutuda haiglaseks? Et grupisuhe muudab mu justkui ebanormaalseks tüübiks, kes ei suuda hilisemas elus enam üldsegi tavalist paarisarmastust kogeda ega monogaamset abielu elada?
Kuidas see värk kõik käib, milliseks kujunevad minu suhted tolle paarikesega? Ma ei teadnud alguses isegi seda, kas otsida lesbipaari või tavalist paari? Seda oli nii naljakas ja raske ette kujutada. Mis inimesed need on? Kui on abielupaar, kas siis too teine mees on armukade, kui keegi tema naisega on või see hoopis erutab teda? Ja kui on kaks naist, mida siis nemad tahaksid? Kuna mu kallim oli olnud mehe ja naisega, kuulus minugi eelistus sellisele suhtele, aga…

Pelgasin veidi mehekeha ja uut oletatavat grupikapartnerit. Mis siis, kui too teine osutub homoks ja tahab äkki mind võtta? Või vastupidi – järsku lööb hoopis minus mingi siiani peidus olnud homoseksuaalsus välja? Seepärast otsustasin ma, et too teine mees peaks olema hetero ja mainisin seda kõikidele vastajatele.
Viimaks kartsin ma, kas too paar on ikka kindel, puhas ja turvaline? Kas ma peaks nendega seksima kondoomiga või ilma? Kondoom pole mulle kunagi eriti istunud, sest suur osa naudingust läheb kaotsi. Kuna aga turvaprobleem on tänapäeval paratamatult oluline, pidin sekspartnereid valima äärmise hoolikusega… Abielupaar näis selles mõttes kindlaim variant olevat.
Signegi jõudis grupikani läbi reetmise. Selles mõttes olime temaga mõneti sarnased, mõistsime teineteist kuidagi intuitiivselt. Tema abikaasa oli mõni aasta tagasi keskea kriisi sattunud ja üle aisa lööma hakanud. Aga et nende linnake oli väike, jäi ta oma pruutidega peagi Signele vahele.
Signe oli ahastuses ja hingepõhjani solvunud. See asi ei saanud nii jääda, mingi karistus pidi saabuma. Pealegi oli Sass teda korduvalt petnud. Samas tahtis aga naine igal juhul päästa abielu, lapsed polnud veel täiskasvanud. Olukord muutus väljakannatamatuks. Mida teha? Hakata ise nooremate meestega ringi laskma? Kuid siis olnuks pereeluga kõik ja mida lapsed oleksid öelnud?
Signe esitas Sassile ultimaatumi: “Tahan samuti teist meest, kuid too ta palun mulle koju kätte, ise mõtle, kuidas!” Signet valdas kohutav kättemaksuiha. Vääramatu soov Sassi karistada, talle haiget teha, alandada, samas ausaks ja truuks jääda! Grupikas näis olevat ainus mõistlik väljapääs! Nii jäänuks perekond siiski kokku. Kuni selle momendini oli Signegi tavaline heteroseksuaalne naine. Lesbisuhetest ega grupiseksist polnud ta kunagi unistanud, rääkimata proovimisest.

Aleksander oli ainus, kes grupiseksi algusest peale teadlikult ihkas, aga temalgi kukkus see välja juhuslikult. Ta vaatas juba aastaid vastavaid filme, valmistas end ette ja tahtis väga proovida. Sass olnuks valmis katsetama igasuguseid variante, aga kõige enam erutas teda kooslus kaks naist üks mees. Kuid kellega? Oma naisele ei julgenud mees sellest kunagi rääkida. Ta ei oleks elu sees uskunud, et Signe seda tõsiselt tahaks või lubaks. Signe näis väga konservatiivne…
Nad abiellusid noorelt ja sarved jäid maha jooksmata. Kaheksateist pikka aastat oldi teineteisele truud. Keskikka jõudes hakkas loodus vingerpussi mängima ja himu seksis kõike proovida kõrvetas meest aina rohkem. Teda tõmbas nooremate neidude poole ja enda rõõmuks avastas ta peagi, et läheb ka ise neile peale. Homoseksuaalseid kogemusi ja tõmmet polnud Sass kunagi kogenud. Tema seksiunistus oli kaks naist!
See juhtus kogemata. Nad olid ühe tuttava noore naisega saunas, tollel oli omakorda sõbranna kaasas – neidudel koos julgem olla ja –, pealegi tegi Sass mõlemale kõvasti välja. Joodi veini ja lobiseti niisama tühjast-tähjast. Ei tea kuidas, aga ootamatult hakkasid nad üksteist sauna eesruumis hellitama ja mees võttis seejärel kordamööda kumbagi neidu. Kahe noore kena naisekeha puudutamine, sünergia ja uutlaadi kogemus olid vapustavad. Aleksandrile hakkas grupiseks tõsist huvi pakkuma. Aga järgmist korda andis tükk aega oodata…

Alguses oli Sass kartnud, et tuleb lahutus. Kuulnud Signe soovist teist meest saada, kratsis ta tükk aega kukalt. Kuna aga see oli ainus võimalus kooselu päästa ja veidigi Signe viha vaigistada, hakkas Sass tõsiselt mõtlema. Mida teha, kust seda teist meest siis võtta?
Nad proovisid hakatuseks väga lähedaste sõpradega, ühe omavanuse paariga, kellele Sass lõpuks suure vaevaga augu pähe rääkis. Abielu nõudis päästmist! See oli turvaline variant, need inimesed olid vanad tuttavad, pikka aega abielus. Kohtuti mõned korrad ja vahetati partnereid. Signe viha sai veidi tröösti, kuid et teise paari naispool muutus ootamatult armukadedaks, siis pikka suhet sellest ei tulnud. Grupikas ei olnud just kõige parem koht tunnete näitamiseks, nii kippus asi enamasti untsu minema.

Signe kirg alles ärkas ja kasvas. Sass proovis oma noort sõbrannat ära rääkida ja voodisse saada, aga ei Signe ega tüdruk polnud asjaga nõus. Pealegi jäi Signe endale kindlaks: “Tahan sportlikku meest ja kõik!”
Enam ei olnud Sassil aega tüdrukutega ringi lasta, oli tähtsamatki teha. Tuli Internetti kuulutusi panna ja seal ringi kolada, et Signele sobivat partnerit leida. Kuigi Signe soov teist meest saada riivas tundlikku Sassi. Tema oli rohkem igatsenud kahe naisega müramist, aga näha oma naist mingi teise mehega seksimas… Samas näis seegi omamoodi põnev. Pealegi ainus šanss päästa nende 20 aastat kestnud kooselu! Ega Sasski lahutust tahtnud – ikkagi lapsed, kodu, vara, tuttavad harjumused…
Järgmiseks leidis Sass Internetist ühe 23-aastase noormehe, kes oli nõus kolmandaks hakkama. Noormees oli üsna rabe ja kogenematu, aga äärmiselt hea potentsiga. Nad käisid ligemale neli kuud, kõik klappis. Signe nautis suhet noore mehega abikaasa seltsis ja säras. Lõpuks lahtus isegi naise viha ja nad hakkasid asja tõsimeeli nautima. Aga oh häda, varsti pidi too noormees välismaale tööle sõitma. Nad tahtsid mõlemad veel proovida – midagi jäi nagu pooleli! Sass pani uuesti Internetti kuulutuse ja vastas ka ise mõnele… Mina olin neil kolmas…

Mis meeldis, ei meeldinud?
Kohtusime enamasti nende õdusas suvilas, mis talvelgi sooja pidas. Saunast sai mere jahutavatesse voogudesse karata. Nende kodus me ei käinud, seal olid lapsed ja tuttavad võisid aimu saada. Varjasime oma suhet. Kartsime ühiskondlikku hukkamaõistu, tuttavaid, naabreid, kuulukaid. Mõnikord käisid nemad minu pool Tallinnas. Mul oli küll vaid kaks tuba, kuid see-eest avar vannituba suure jaccuzi’ga, kuhu hädapärast ka kolmekesi mahtus. Mõned korrad kohtusime neutraalsel pinnal, enamasti hotellis.

Esimest kohtumist kartsin kohtutavalt. Nädal aega praadisin ja mõtlesin, kas minna või mitte? Pidasin sisemist võitlust ja käisin isegi kirikus, jumalaga nõu pidamas. Siiski läksin. Hõõgusin üle keha hirmust, aga uudishimu ja kättemaksuiha tõukasid tagant. Vahtisin ringi nagu loll ega osanud midagi peale hakata. Kohmetusest aitas üle saada šampanja ning Sassi ja Signe rahulik käitumine. Mäletan, et esimene kord oli tükk tegu erektsiooniga, häbenesin kohutavalt Sassi ja mul ei tõusnud, hiljem läks juba kergemini.

Signe ja Sass ei kartnud. Neile oli see ju ei tea mitmes kord. Mulle ütlesid, et kolmas. Miks pidingi selles kahtlema – kes ikka inimeste sisse näeb? Tegime praktiliselt kõike, mida andis koos välja mõelda. Alustasime tasa ja targu, konservatiivselt: suudlused ja puudutused, kõrvalestad ja rinnanibud, heteroseksuaalsed hellitused, kordamööda – mina ja Signe, Sass ja Signe. Siis hakkasime kolmekesi asjaga tegelema. Enamasti olime Sassiga ametis Signe hellitamisega. Juhtus sedagi, et puudutasime mõnikord uudishimust või kogemata ka teineteist – põgusalt, arglikult, abistavalt, siit ja sealt. Sassil oli korralik varustus, iga naise unelm. Nii see õnneks jäigi, kuigi midagi erutavat oli ehk selleski, kui tagantjärele mõelda… Tunnetasime lubatavuse piire ja see erutas. Signe hellitas meid küll kordamööda ja korraga, küll kätega, küll suuga. Viimaks võtsime Signet koos igale poole. Natuke mängisime ka rollimänge, kerget nahutamist, silmade ja käte kinnisidumist.

Vaatamata mitte esimesele noorusele, olin rumal ja kogenematu. Häbi oli, aga ma õppisin. Erutav oli vaadata, kuidas Sass Signesse sisenes ja teda võttis. Alguses olin veidi šokis, nagu oleksin äkki võõrasse magamistuppa sattunud. Kui kohmetusest üle sain, hakkas põnev. Mind isegi erutas, et naise abikaasa kõrval oli, aga mina võisin Signet panna iga kell kuhu aga pähe tuli. Muutusin julgemaks. Mulle meeldis naine, kes kahe mehe võimuses heaolust ja õnnetundest pakatas. Ta silmad läksid erusest ja topeltkogusest meeshormoonidest kauniks ja suureks. See oli nii erutav, maksimaalne nauding, kui me korraga Signet võtsime ja tema mõnust oigas. Ühine pingutus liitis aga veelgi tugevamini kokku.
Mulle meeldisid meie ühised suveõhtused kohtumised nende suvilas, maitsvad grillid ja suupistelauad; õdusad talvised saunaõhtud, kui väljas möllas tuisk ja kaminas põles tuli. Meeldis, kui me pärast seksi kolmekesi üksteise rüpes uinusime, Signe keskel ja meie Sassiga ümber. Vahel käisime ka koos väljas, mõnes baaris või restoranis. Seegi oli omamoodi põnev. Et kõik teised võõrad inimesed ümberingi ei tea, isegi ei aima meie väikest räpast saladust. Nüüd mõtlen sagedasti, kui näen kuskil koos mingit põnevat seltskonda, et äkki…

Signe ütles, et vaid meie kolmikus tabas ta esimest korda grupiseksi võlu. See koostöö ja sünergia, mida kaks küpset, kogenud meest suutsid naisele pakkuda. Alguses meeldiv vestlus, siis hellitused, mis pinge üles kütsid ja lõpuks sinusse kaheksi tullakse – nii mõnus täiuslik tunne, kirjeldas Signe oma elamusi. Ta ütles, et kui alguses tahtis ta hirmsasti kätte maksta, siis tegelikult hakkas grupikas talle lõpuks meeldima. Ja nii hea oli teha seda koos abikaasaga, kui tead, et mäng on aus ja keegi kedagi salaja ei peta!
Signele meeldisid mängud mullivannis, soe vahune vesi ja kaks märga meest. Veel meeldisid talle ööd kahe mehe vahel. Oli turvaline tunne, tunda kõrval kahte tugevat valvurit, keda kordamööda kallistada sai. Signet ja Sassi erutas meeletult see, kui me kolmekesi kuskil väljas istumas käisime ja mina talle seal salamisi käe jalgade vahele panin, nagu Sass varem õpetanud oli. Signe ei olnud spetsiaalselt püksikuid jalga pannud, ainult mustad laia pitsiga sukad.

Sass tunnistas, et oli alguses pisut kade, kui Signe teist võõrast meest tahtis, aga hiljem hakkas see tallegi meeldima. Kui omanditundest ja muudest madalatest kirgedest üle olla, olevat trio päris fantastiline. Isegi parem kui kahe naisega, mis samuti hea, aga erinev, märksa pehmem. Trios, kus kaks meest võtsid brutaalselt üht õrna olevust, oli rohkem jõulisust, sünergiat ja koostööd.
Mõnikord erutas Sassi meeletult see, kui ta nägi pealt, kuidas mina tema kaasat võtsin. Vahest lasi ta meil Signega seda meelega teha. Istus tugitooli ja vaatas kõike pealt, nagu elavas seksfilmis.

Mulle ei meeldinud paar asja. Sassi keha oli kohutavalt karvane ja lihaseline. See tegi see pisut hirmugi, viimaks harjusin. Lõpuks leidsin, et harmoonias naisekehaga on mehegi kehas teatud võlu, aga vaid naise kõrval. Mõnikord tegi viha see, kui Signe öösel voodist varvast lasi ja teise tuppa diivanile magama läks. Voodi oli kitsas, kriuksus ja tihtipeale hakkas palav. Eriti kui magada tahtsid, ei puhanud üldse välja. Mina leidsin oma kaisust aga karvase Sassi. Mõnikord Sass norskas ja ma pidin teda kõvasti togima.
Signe oli oma vanuse kohta küll hästi säilinud ja kena, aga mõned vanuselised asjad siiski häirisid. Alati kui ma Signet võtsin ja Sass pealt vaatas, oli veidi kõhe tunne. Ma justkui pelgasin või häbenesin, nagu teeksin mingit pattu või paneks toime avalikku abielurikkumist. Võib-olla seetõttu, et mul oli tekkinud teatud salasümpaatia Signe vastu? Paar korda magasimegi ju Signega ainult kahekesi, kui Sass pidi kuskil asju ajama. Siis oli küll tunne, nagu me petaks Sassi.

Tihitpeale hoidsid aga abikaasad jälle liialt kokku ja hoopis mina tundsin end tõrjutuna, imelikult. Mõnikord nad sosistasid omavahel ja rääkisid mind taga. Suvila seinad kostsid ju läbi. See oli nii tobe! Ka siis olin kurb, kui nad kumbki pikka aega üldse ei helistanud või ei meilinud, külmad ja osavõtmatud nagu eestlased ikka. Kas eraldi või grupis, emotsioone ei tohi välja paista lasta! Alati pidin mina neid taga ajama või esimesena kirjutama.

Füüsiliselt oli kõik vapustav, aga hingeliselt kahtlane ja painav, peamiselt seks. Mingi kummaline armastuselaadne tunne mul nende kahe vastu siiski oli, ehkki seda ei saa võrrelda tõeliselt kuuma kiindumisega naise ja mehe vahel klassikalises paarissuhtes.
Signet häirisid natuke tunded. Nimelt hakkasin mina talle liigselt meeldima. Ta ei julgenud seda ei mulle, iseäranis aga Sassile öelda. Vahest häbenes naine mõlemat meest ja iseennastki. Peast käis läbi piinlik mõte: kas ta on tõesti nii pöörane naine, et saab vaid kahe isasega rahulduse? Ise veel lugupeetud naine, Keskerakonna liige, korralik pereinimene, kahe toreda lapse ema? Kui mõni tuttav vaid teaks! Mõnikord oli seks Signe jaoks pisut liiga brutaalne ja valus. Enamasti meeste jõulisus veetles, vahest häiris. Eriti siis, kui nad korraga temasse tulid, oli naisel vahepeal veidi valus ja ebamugav.
Sass arvas, et grupisuhtes on kasulik vähem mõelda. Peaasi, et kõik oleks rahul.

Lahkumine
Iga asi saab kord otsa, nagu ka meie armukolmnurk. Lõpp saabus vaikselt ja rahulikult, loogiliselt ja valutult, igalühel erinevalt nagu kõik muugi. Kas just happy end, aga kõik olid millegi võrra rikkamad, kui mitte muu, siis kogemuse võrra ikka. Grupiseksi olen proovinud veelgi, tõsi, kahe naisega, paariga enam mitte.

Roberti (40 a.) jutu kirjutas üles ja toimetas
URMAS ESPENBERG

Lugu ilmus Buduaar Shoppingu sügisajakirjas 2007