Probleemid, mis võivad teie suhtele saatuslikuks saada

Probleemid, mis võivad teie suhtele saatuslikuks saada

Kas suhe toimub või ei toimi, on sageli sisetunde küsimus. Kuid kuidas aru saada, kas suhtel on tulevikku? Kui õigel ajal probleeme märgata, saab midagi veel ära teha, et raskused ei süveneks. Või saab kiirelt selgeks, et suhet ei olegi, on ainult kujutelm kellegi peas.

Kas suhe toimub või ei toimi, on sageli sisetunde küsimus. Kuid kuidas aru saada, kas suhe on terve või mõradega? Kui õigel ajal probleeme märgata, saab midagi veel ära teha, et raskused ei süveneks. Või saab kiirelt selgeks, et suhet ei olegi, on ainult kujutelm kellegi peas.

 

Suhe on alkoholisõltuvuses.

Te räägite, suhtlete, naerate ja seksite ainult siis, kui üks teist või mõlemad on alkoholi tarbinud või mõne muu aine mõju all. 

Probleemid pühendumusega.

Mõne inimese jaoks on pühendumine raskem kui teise jaoks. Nende jaoks on keeruline usaldada kedagi või näha pikaajalise suhte eeliseid, kuna nad on varem haiget saanud või on nende lapsepõlvekodu olnud probleemne.

Puudub nii verbaalne kui ka mitteverbaalne suhtlus.

Selle asemel, et soovida suhelda sinuga, on kaaslase tähelepanu mujal – oma telefonil või televiisoril. 

Armukadedus muude huvide pärast.

Partner ei soovi, et veedaksid aega oma sõprade või teiste pereliikmetega. 

Kontrolliv käitumine.

Üks suhtepool tahab kontrollida kõike, mida teine mõtleb või tunneb.

Suhe põhineb ainult seksil.

Üks suhtes olijatest ei ole huvitatud muust kui füüsilisest poolest. Kuid terve suhe põhineb ka muul kui ainult heal seksil.

Puudub aeg kahekesi olemiseks.

Kui partner tahab veeta sinuga aega ainult koos sõpradega või ainus aeg, kus te üksi olete, on magamistoas, võib see tähendada probleeme.

 

Helpguide.org