Raamat “Tõelise mehe tee” aitab mehel iseennast ja naist tundma õppida

Raamat “Tõelise mehe tee” aitab mehel iseennast ja naist tundma õppida

Kõik me teame, et mehed on eluaegsed lapsed, kes vajavad hoolitsust, õpetamist ja armastust. Sa võid vahetada mehi palju tahad, aga igaühel on omad puudused – kõige suurem puudus on see, et nad ei mõista naisi.

Kõik me teame, et mehed on eluaegsed lapsed, kes vajavad hoolitsust, õpetamist ja armastust. Sa võid vahetada mehi palju tahad, aga igaühel on omad puudused ja kõige suurem puudus on see, et nad ei mõista naisi.

Isadepäeva ja lähenevate jõulude eel tasub mehele soetada parim raamat, Pilgrim Booksi välja antud “Tõelise mehe tee”, mis aitab tal paremini mõista nii iseennast kui ka sind. Ka naised võiks seda raamatut lugeda, et mõista paremini mehe probleeme.

 See raamat on MEESTE VAIMNE TEEJUHT ja aitab leida vastuseid meeste põhilistele küsimustele:
Mis on sinu elu tõeline eesmärk? Mida naised tegelikult tahavad? Mis teeb sinust hea armukese?

Raamatus “Tõelise mehe tee” arutleb David Deida meeste jaoks tähtsaimatel teemadel: karjäär ja perekond, naised, armastus ja vaimsus, ning annab praktilisi juhiseid, kuidas elada mehena ausalt ja usaldusväärselt, säilitades vabaduse. Paljuavaldatud ja seksuaalse vaimsuse eksperdina rahvusvaheliselt tunnustatud autor annab otsest nõu, aitab parandada oskusi, treenida keha ning elada täiuslikult – kohe, kompromissideta.
“On aeg suure sea ja selgrootu südameta mehe ideaalist välja kasvada,” kirjutab David Deida.“Mehel peavad olema mõlemad – nii selgroog kui ka süda.”
“Tõelise mehe tee” esitab tänasele mehele tähtsaima ja rahuldust pakkuva väljakutse: avastada teadvuse ja armastuse kaudu praeguse hetke lõputus avaruses “südame ja selgroo ühtsus”. David Deida korraldab kogu maailmas seminare vaimse arengu ja intiimsuse pühaduse teemadel. Tema kõrgelt hinnatud raamatud, sh ka “Blue Truth” (“Sinine tõde”) ja “Wild Nights” (“Metsikud ööd”) on tõlgitud viieteistkümnesse keelde.

Raamat on müügil kõikides hästi varustatud raamatupoodides.