Sofia lugu: mul oli abielu ajal mitmeid üheöösuhteid

Sofia lugu: mul oli abielu ajal mitmeid üheöösuhteid

Olin kaks aastat abielus oma esimese armastusega. Praegu olen 31 ja uuesti abielus ning oma elu ümber hinnanud, ega teeks eales selliseid asju oma uuele mehele, mida minu eelmine mees pidi üle elama, alguses küll enda teadmata.

Olin kaks aastat abielus oma esimese armastusega. Praegu olen 31 ja uuesti abielus ning oma elu ümber hinnanud, ega teeks eales selliseid asju oma uuele mehele, mida minu eelmine mees pidi üle elama, alguses küll enda teadmata.

 

Olin keskkooli viimases klassis, kui kohtasin Karli, kes oli minust 12 aastat vanem. Temas oli kõik see, mida ma mehes otsisin ja eelkõige otsisin ma stabiilsust ja turvatunnet, mida ma oma lapsepõlves tunda ei saanud. Kohtusime klubis, kuhu mul polnud vanusele vaatamata keeruline sisse saada, tema oli koos oma sõpradega ja eks nad kõik naiste pärast seal olidki. Hakkasime rääkima ja saime korduvalt kokku. Ta oli minu esimene mees, tal oli oli kodu ja varsti me elasimegi koos. Minu ema keelas selle suhte kohe alguses ära, aga mind ei huvitanud, ma praktiliselt jooksin kodust ära. 

Olime koos kaks aastat, enne kui abiellusime. Lõpetasin keskkooli ja astusin ülikooli, Karl ei teinud mulle kunagi ettekirjutusi, et ma peaksin kodukanaks jääma. Ma olen iseseisva mõtlemisega ja sugugi mitte rumal naine ning Karlile see sobis. Loomult on ta üsna kinnine ja tõsine, meie suhe ei olnud kirglik, vaid kaalutletud, kuid ma arvasin, et see on hea baas abiellumiseks. Minule sobis Karli isalik olek ja majanduslik stabiilsus, temale meelis rõõmus noor naine kodus. Kuid vahetult enne abiellumist sain ma endale ülikoolist uusi sõpru, nende seas ka Kristjani. Erinevalt Karlist oli tema kirglik, hooliv ja näitas seda kõike ka välja.

Kuus kuud enne abiellumist tunnistasime endale Kristjaniga, et meie tunded on sügavad ja vastastikused, meil tekkis suhe. Karl teadis Kristjanit, kuid ei saanud midagi aru. Enne abiellumist lõpetas Kristjan aga suhte, sest tundis end halvasti selles suhtekolmnurgas. Olin endast väljas, kuid temaga nõus. 

Abielu oli algusest peale karidel. Karl oli kontrolliv ja meie seksuaalelu oli olematu, aga ma olin hullumas soovist füüsilise kontakti järele mehega. Nii et poole aasta jooksul magasin ma 1-2 korda nädalas erinevate juhumeestega, keda ma kohtasin klubis või jõusaalis. Üks kord seksisin isegi Karli onupojaga. Taastasin suhte ka Kristjaniga ja selleks ajaks oli mul kõrini Karlile valetamisest. Leppisime Karliga ja üritasime oma abielu päästa, Kristjaniga läksime jälle lahku. Kuid olin aru saanud, et olen leidnud oma hingesugulase, aga see ei ole Karl …

Lahkumine oli raske, sest olin ikka veel üliõpilane ja mugavast kodust ühikasse äraminek oli keeruline minu jaoks, aga võtsin ennast kokku. Otsisin kooli kõrvalt endale töö ja sain hakkama. 

Peagi kuulis Kristjan ühiste tuttavate kaudu, et ma olen vaba ja me hakkasime seekord avalikult kohtamistel käima. Lõpuks sain Karlilt ka lahutuse ja me abiellusime. Oleme olnud nüüdseks abielus viis aastat ja ma olen väga õnnelik. Meil Kristjaniga ei ole saladusi ja olen aru saanud, et kellegi teise õlgadele ei saa panna kohustust teha kedagi õnnelikuks.

 

Buduaarile Sofialt

 

PS! Kui sul on oma lugu rääkida, siis kirjuta meile info@buduaar.ee