Stjopa avaldab saladuse, mida Eesti mees tegelikult sinust mõtleb

Stjopa avaldab saladuse, mida Eesti mees tegelikult sinust mõtleb

Järgnev kirjatükk on päris ropp, aga otsustasime selle täismahus ja tsensuurita avaldada, sest pealkiri oli otseselt meile suunatud: “Mine putsi, Buduaar!” Stjopa seab kahtluse alla kõik selle, mida naised meeste kohta räägivad ja kirjutavad ning usub, et Eestis on vaid ühte tüüpi mehed- sellised nagu tema on.

Järgnev kirjatükk on päris ropp, aga otsustasime selle täismahus ja tsensuurita avaldada, sest pealkiri oli otseselt meile suunatud: “Mine putsi, Buduaar!” Stjopa seab kahtluse alla kõik selle, mida naised meeste kohta räägivad ja kirjutavad ning usub, et Eestis on vaid ühte tüüpi mehed- sellised nagu tema on.

Loodetavasti ei pea sa nii ropu suuga Stjopat kunagi suudlema! 

 

Stjopa kirjutab Nihilist.fm lehel järgmist:

“Teate ma satun ka aegajalt näoraamatus ringi kerides mingite Buduaaride ja naistekate peale ja kes teab, mis kuradi huijaaride lehed teil naistel veel on. Iga paari kuu tagant jääb jälle silma mingi taolise pealkirjaga artikkel – “Mida mehed mõtlevad?”, “10 viisi kuidas aru saada, et see õlitamata teibaga vend just sind nikkuda tahab” ja nii edasi. Teate küll noh. Ma võin lubada teile, et ma pole ainuke tugevama sugupoole esindaja, kes aegajalt sellele sitale peale astub. Igakord, enne kui ma lugema hakkan, tean ma juba tulemust. Tulemus on see, et ma lähen närvi. Närvi ajab selline ila. See on selline veniv pohmakaila. Nagu tapeediliim. Ainus, mis mind sellisel hetkel rahustab, on mõte või lootus, et on olemas ka normaalseid naisi, kes seda sitta ei usu.

Paljud muidugi sheerivad seda paska ja siis kommentaarides on “iizzzand kui tõsi”. Mine vittu! Öelge mulle, kes ei tahaks aeg-ajalt ühte korralikku ni**u saada. Naised tahavad samamoodi enda sisse kedagi nagu mehed tahavad kellegi sees olla. Nad lihtsalt ei julge öelda seda välja öelda.

Mingid ühiskonna eetikareeglid või mingi selline bullshit, mis näeb ette, et ropp naine on värdjas. Need artiklid koosnevad mingist kuradi kuuesajast punktist, kus igal pool all on kirjas, et ükskõik mis me ka ei teeks, eesmärk on saada üks korralik keberniit. “Kui mees kutsub Sind kinno – ta tahab sinu sisse tulla” “Kui mees kutsub sind restorani, loodab ta, et sa avad enda jalad seal samas ja lased end terve personali ees nikkuda” Fuck this, lased end tervel personalil ka veel nikkuda. Ega jah, me toitume öösiti teie menstruatsioonimahladest ja kaaslase restorani kutsumine on ilmselge bootycall ju.

Tõsi ta on, et rahvas tahab tsirkust ja keppi, aga no kuule päriselt, sa tekitad teistes parakaid oma sellise pasaga. Ja siis kõik imestavad, miks pooled neiud alaväärsuskomplekside käes tõmblevad koguaeg nagu langetõbised ja iga kuue sekundi tagant oma laike taga hooravad kuskil feissbuukis või Instagramis. Sa hakkad varsti Instalõugas samamoodi neid laike koguma ja mul pole absoluutselt kahju kui mõni vend sulle kurikat tõmbab kuskil.

 

Sa oled ilmselt üks neist catladydest, kes terve oma nooruspõlve kuskil ühikas juba kolmandat põlve seda sama II MS aegset toru poleeris oma vagiinaga. Perereliikviat tuleb ju hoida. Hiljem avastasid sa interneti ja vaatasid, et oiblääd, kas minu aeg ongi möödas, ma lähen parem ajan siis teistele ka sitta. Sul on ilmselt mingid hüperluubid ees, juuksed rasvasemad kui meisterkoka pann. Jah, sinu aeg on läbi, aga palun lõpeta see parakate tekitamine ka ära.

Kallis naine kes sa seda ila toodad, järgmised sõnad on sulle – mine putsi, mine nii sügavale putsi kui veel saab. Uputa ennast Mariana’s Trenchi ära, et keegi sind kunagi üles ei leiaks. Ehita endale mingisugune Titanicu väiksem versioon ja sõida surnuks end sellega ja võta kõik oma päevikud ka kaasa, mida sa viimased kolmkümmend aastat kirjutanud oled. Iga sissekanne on niikuinii sama – “Ärkasin. Keppi ei saanud. Läksin magama.” Mine jah magama, jäägi sinna, ära sega meid.

Kallid naised, kellele see hinge läks, ärge nüüd arvake, et see on mingi misogüüniline jura, sest ma ei saanud keppi ja nüüd ma olen püha viha täis. Küll ma saan. Võin pilti ka teha teile kui see midagi paremaks teeb.

Võib-olla on keegi rantinud siin juba sellest, mul pohhui. Võib-olla jätsin midagi ütlemata, ütlen kommentaarides kui meelde tuleb.

Hüvasti! Ma armastan Teid, naised!”

 

Allikas: www.nihilist.fm