Suhe purunes? Alusta uut eluetappi selle olulise muudatusega

Suhe purunes? Alusta uut eluetappi selle olulise muudatusega

Lahkuminekud on valusad ja seda ei saa muuta, ent valust üle saamise protsessi on võimalik kiirendada. Aeg on see, mis parandab kõik haavad, kuid elu on ju elamiseks ja nautimiseks, seega tegelikult ei ole mõtet seda nukrutsemisele kulutada.  Kuidas saada lahkuminekust kiiremini üle ning leida oma elus uued unistused, tunda taas rõõmu ja olla õnnelik? Vastus on tegelikult lihtne – selleks on keskkonnavahetus!

Lahkuminekud on valusad ja seda ei saa muuta, ent valust üle saamise protsessi on võimalik kiirendada. Aeg on see, mis parandab kõik haavad, kuid elu on ju elamiseks ja nautimiseks, seega tegelikult ei ole mõtet seda nukrutsemisele kulutada. 

Kuidas saada lahkuminekust kiiremini üle ning leida oma elus uued unistused, tunda taas rõõmu ja olla õnnelik? Vastus on tegelikult lihtne – selleks on keskkonnavahetus!

Sa ei pea teise riiki või linna kolima, kuid reisile minek on ideaalne viis suhtest üle saamiseks! Sa võid minna reisile üksi, sa võid minna oma sõbra või tuttavaga, oluline on see, et sa läheksid kohta, kus sa varem käinud ei ole. Kindlasti ära mine sinna, kus oma eksiga käisid.

Pärast lahkuminekut tunned sa sisimas suurt valu ja alateadvuses otsid sa pidevalt seoseid, mis tuletavad meelde eelmist suhet. Raske on lahti lasta ning võimalik, et peas tiksub mõte – äkki saaks suhet kuidagi taaselustada? Äkki saaks kõik kokku lappida ja korda teha? Just nendest mõtetest ongi sul vaja eemale saada ja uus keskkond viib mõtted mujale.

Lase minevikust lahti, leia rahakotile vastav sihtkoht ja ole elule avatud. Tutvu uute inimestega, suhtle, ole üksinda, õpi iseennast tundma – kuula oma sisehäält ja sea endale uued eesmärgid, mida sa oma elus teha tahad. Lase oma mõistusel rääkida, sest praegu on süda veel haige ning ei pruugi sulle õigeid vastuseid anda.

Elu on ilus ja sa saad sellest peagi taas aru, see on 100% kindel.

Allikas: elitedaily.com