TÄHELEPANU NAISED: miljonäride kosjasobitaja annab nõu, kuidas härra Õiget püüda

TÄHELEPANU NAISED: miljonäride kosjasobitaja annab nõu, kuidas härra Õiget püüda

Leedi Lara Asprey, kes juhib miljonäridele ning kuulsustele mõeldud kohtinguagentuuri, väidab kindlalt, et kohtingumaailm on naiste jaoks karmim kui meeste jaoks, kuna konkurents on suur. Kuidas püüda seda härra Õiget, kellest paljud naised unistavad? Laral on nii mõnigi soovitus, mida naised kohtingul käies järgida võiksid.

Leedi Lara Asprey, kes juhib miljonäridele ning kuulsustele mõeldud kohtinguagentuuri, väidab kindlalt, et kohtingumaailm on naiste jaoks karmim kui meeste jaoks, kuna konkurents on suur. Kuidas püüda seda härra Õiget, kellest paljud naised unistavad? Laral on nii mõnigi soovitus, mida naised kohtingul käies järgida võiks.

Leedi Lara Asprey (32), kes elab ja töötab Londonis, on aidanud mitmetel kõrgklassi kuulsustel suhteid sobitada – olgu tema klientideks siis prints Charles´i polo mängijatest lähikondlased või hoopis Hollywoodi kuulsused. Lara kohtinguagentuur The Sloane Arranger aitab üksikuid südameid liita.

Kohtamas käimine on naiste jaoks raskem ning paljud õrnema soo esindajad saboteerivad ka ise enda võimalusi kaaslase otsinguil sellega, et teevad kohtingutel mitmeid klassikalisi vigu. Ning lisaks muudab naiste jaoks õige kaaslase leidmise raskemaks see, et bioloogiline kell tiksub halastamatult ning naised muretsevad tihti, et olulised asjad elus jäävad tegemata, kuna nende kõrval pole head ja armastavat meest.

Kuidas siis muuta naiste elu kohtingumaailmas kergemaks ning aidata neil hõlpsasti härra Õiget leida?

Siin on Lara parimad nõuanded kohtingul käitumiseks:

Ära tegele oma telefoniga
“See on minu suurim murekoht. Tänapäeva inimesed on oma telefonidesse liialt kiindunud. Ära tegele oma telefoniga kohtingu ajal, see on halvim, mida sa teha saad! Pühenda oma tähelepanu inimesele, kellega sa väljas oled. Nad on seda väärt. Õhtusöögi ajal telefoni kotist välja võtmine on kindel “EI”. “

Ära võta kohtingut liiga tõsiselt
“Paljud naised teevad selle vea, et võtavad kohtingut liiga tõsiselt. Naera ja naudi iga hetke, see pole tööintervjuu. Kohtingud on selleks, et neid täiel rinnal nautida.”

Ära joo end purju
“Paljud meist lähevad kohtingutel närvi ning võtavad seetõttu rohkem kui ühe dringi ning asi võib lõppeda sellega, et ollakse purjakil. Eriti tihti juhtub seda esimesel paaril kohtumisel. Piirdu maksimaalselt 1-2 alkohoolse joogiga.”

Ära vali esimeseks kohtinguks õhtusööki
“Mina isiklikult usun, et õhtusöök on esimese kohtingu jaoks liig. Sa pead jätma endale võimaluse kergeks “väljapääsuks”, kui teil omavahelist klappi ei teki. Kohv või kiire drink on täiesti piisavad valikud. Samuti ei soovita ma minna kinno, sest nii ei saa te teineteisega rääkida ja ei õpi oma kaaslast tundma.”

Luba temal õhtusöögi eest maksta
“Kui te aga otsustate siiski õhtusöögile minna, siis esimesel ning teisel kohtingul on viisakas, kui mees arve maksab. Kui tema sind õhtusöögile kutsub, siis oleks viisakas, vähemalt esimestel kohtingutel, kui tema arve tasuks. On kena žest, kui naine pakub, et võiks arve pooleks teha, kuid mina arvan, et naine ei peaks selles olukorras oma rahakotti kergendama.”

Ära näita liiga palju paljast ihu
“Asi, mida naised tihti teevad on see, et nad muutuvad ebakindlaks ning kompenseerivad seda oma kehavõlude liigse eksponeerimisega. Nad paljastavad liiga palju ihu arvates, et see toob neile tähelepanu. Ja toobki, kuid valet sorti tähelepanu. Veidi sääri näidata on sobilik, kuid ära lao kõiki oma kehavõlusid letti – jäta midagi ka kujutlusvõimele. Vähem on rohkem – ole elegantne.”

Ära seksi esimesel kohtingul
“See on midagi, mida alati rõhutan – hoidu vahekorrast võimalikult kaua.”

Allikas:  dailymail.co.uk