Tuuli blogi: seks ilma tunneteta?

Tuuli blogi: seks ilma tunneteta?

Lõpetan artikli lugemist naisest, kes pole oma mehega seksinud kaks aastat. Nad elavad koos, armastavad ja hoiavad teineteist, kuid pole kaks aastat seksinud. Kaks aastat! Mitte, et ma sooviks neid hukka mõista, kuid see viib mu tänase artikli teemani. Mis rolli võtab üks paarisuhe, kus ei seksita? Kas saab eksisteerida jumalikku armastust ilma kire ja seksita või kõlab see pigem siiski täieliku jaburusena.

Lõpetan artikli lugemist naisest, kes pole oma mehega seksinud kaks aastat. Nad elavad koos, armastavad ja hoiavad teineteist, kuid pole kaks aastat seksinud. Kaks aastat! Mitte, et ma sooviks neid hukka mõista, kuid see viib mu tänase artikli teemani. Mis rolli võtab üks paarisuhe, kus ei seksita? Kas saab eksisteerida jumalikku armastust ilma kire ja seksita või kõlab see pigem siiski täieliku jaburusena.

Kas te olete vahel mõelnud – milleks üldse seks? See küsimus kõlab väga veidrana, kuna tegelikult pole meil selles asjas mingit valikut, pealegi pakub seks palju rohkem lõbu kui pungumine. Kuid kas seks pakub meile siis pigem naudingut või on see siiski kooslus tunnetest ja ühtesulamisest? Nii nagu ajas on muutunud enamik põhimõtteid ja veendumusi, on teinud läbi ka muutuse seksi tähendus. Vaadates mõned sajandid tagasi oli seks tunduvalt kättesaamatum ning ühel armastajapaaril läks selleni jõudmiseks tükk aega. Kunagi oli seks märgiks tõelisest armastusest ning teineteisele andumisest, nüüd on selleks saanud pigem kire lahustumise vahend.

Kas hingeline kirg ja füüsiline kirg võivad omavahel kokku saada? Kas tänapäeva sekssuhted ilma hingelise läheduseta saavutavad peagi esikoha suhete seas? Ma ei vastaks sellele küsimusele üldse eitavalt, sest usun, et selliseks võibki tulevik muutuda.

Kas olete ärganud kellegi kõrval pärast tõeliselt head ööd, kuid tunnete, et hing on ikka tühi? Seks oli justkui imehea, kuid mitte midagi pole inimesele hommikul öelda ning sinu sügavamõtteliste lausete peale oskab ta vaid õlgu kehitada? Siis on üks sort neid, kes hoiavad su kätt ning helistavad järgmine kord, kui isu tuleb ning need, kes enam ei helistagi, sest kapsaaiast on leitud järgmine kapsapea.

Ma ei poolda seda, kuid siiski mingi nurga pealt pooldan. Ka minu elus on olnud mehi, kellele otsa vaatamine paneb keha värisema, kuid hinge mitte, ning ikka ja jälle kohtud nendega. Samas on hetki, kus tunnen, et  lõpuks tahaksin tunda hoopis hingelist kirge, mitte füüsilist – kas mõlemat siis ei saaks?

Kas elus on alati vaja valida ning kahte head asja korraga ei saagi? Esitan päris tihti endale selle küsimuse. Mehed, kes on voodis head, ei sobiks suhtesse ja need, kes suhtes oleks head, ei paku kirge – või millal viimati mõni mees üldse suhteks valmis oli? Mehed on saanud naisteks, ma olen selles enam kui veendunud, sest arglikkus ja hirm on nad muutnud naissoolisteks. Tänapäeva normiks on saanud tahta naist, kuid võtta ühendust vaid siis, kui promill on sees ning kaine peaga anda mõista läbi lillede, et sa oled mu purjuspeaga-mälestus, mida ma ei eita, aga samas ei mäleta. Kuhu me nii kümne aasta pärast jõuame? Seksime ja avaldame armastust vaid pärast kolmandat kokteili, kui keha on juba nõrk ning mõistus ei toimi, kuid ilusad sõnad tulevad ikka keelele?

Ma ei soovi väita, et seks tunneteta poleks hea – jagad kire ära, lahkud ning enam ei pea aru andma, kuhu lähed või miks. Kuid üks hetk oleks siiski aeg võtta vastutus oma tegude, kire avalduste ning tunnete ees. Mina pooldan siiski tunnetega seksi, neid hommikuid, kus soovid ka otsa vaadata ning tunnetada, et teine on su hinge lähedal. Kui mehed oma ürginstinktist soovivad vaid jahtida ja püüda kinni saak, siis oleks aeg seda teha väärikalt või siis üldse mitte. Jahite ära, jõuate voodisse, aga siduda end ei taha? Müsteerium ma ütlen.

Tõsi, elus ei saagi kõike head, kuid ometigi mõned inimesed jõuavad selle seisundini, mis on see valem? Milline on x-ide ja y-ite kooslus, et leida see puuduolev arv? Milline on võrrandi lahenduse valem? Kas sina oled oma suhtes x või y? Milline on sinu suhte valem?

Soovin teile kallid lugejad head seksi või siis seksi koos armastusega. Või siis lahendage valem ära ja kui lahendatud saate, ootan vastust ka enda postkasti!

Buduaarile Tuuli

Tuuli on blogija, kes iseloomustab ennast nii: “Minu suurimaks küsimuseks siin elus on Armastus. Kuidas end iga päev armastada ning leida see üks ja õige. Uurin ja urgitsen inimsuhetes ning soovin, et maailmas valitseks suurem armastus ja hoolimine!”

Vaata Tuuli blogi “Armasta ja naerata” SIIN