Üheöösuhe ehk seksikad seiklused Eesti naiste elust

Üheöösuhe ehk seksikad seiklused Eesti naiste elust

Filmides saavad tihti üheöösuhtest alguse kõige meeletumad seiklused ja rumalused, mis nii Tema kui Temakese elule vürtsi lisavad. Päriselus aga on üheöösuhtel endiselt kahtlane maitse juures, justkui see oleks midagi, mis mehest teeb mehe aga naisest kerglaste elukommetega naisterahva. Miks see nii on? Sest mehed räägivad üheöösuhetest uhkusega, samal ajal kui enamik naisi häbeneb seda 24 tundi hiljem oma parimale sõbrannalegi tunnistada. 

Filmides saavad tihti üheöösuhtest alguse kõige meeletumad seiklused ja rumalused, mis nii Tema kui Temakese elule vürtsi lisavad. Päriselus aga on üheöösuhtel endiselt kahtlane maitse juures, justkui see oleks midagi, mis mehest teeb mehe aga naisest kerglaste elukommetega naisterahva. Miks see nii on? Sest mehed räägivad üheöösuhetest uhkusega, samal ajal kui enamik naisi häbeneb seda 24 tundi hiljem oma parimale sõbrannalegi tunnistada. 

 

Internetis surfates võib leida tuhandeid artikleid meestele, mis jagavad näpunäiteid, kuidas edukalt üheöösuhet leida ja sellest maksimumi võtta. Naistele aga selliseid õpetusi ei jagata. Buduaar uuris meie Facebooki sõpruskonna naistelt nende üheöösuhete kohta ning üllatuseks ei leidunud ühtegi naist, kes oma seiklust kuidagi häbeneks või kahetseks.

 

21-aastase baaridaami Liina üheöösuhe oma parima sõbraga

Liina tunnistab Buduaarile, et tal on olnud mitu üheöösuhet ning ükski neist ei ole olnud ette planeeritud. Kui tihti peavad naised üheöösuhteid kergemeelseks ja alandavaks, siis Liina kummutab selle seisukohta. „Minu arvates ei ole see üldse alandav. Kui ma ise tahan ja mees tahab, siis on kõik super.“ Liina ütleb, et oma sõbrannade seas pole ta mingi erand ja üheöösuhetesse seiklejaid on tema tutvusringkonnas omajagu.

Liina esimene üheöösuhe oli 17-aastaselt. „See oli üks tööpäev, kodus oli igav ja mõtlesime parima sõbraga, et tahaks midagi teha. Kuna elasin tol ajal kohas, kus nädala sees väga midagi teha polnud, siis sai poest läbi käidud, alkoholi võetud ja tema juurde mindud. Istusime, rääkisime, jõime ja kuna kell oli palju ning mu kodu oli veidi kaugemal, siis jäin tema poole ööseks. Nii me siis õhtu lõpuks ühes voodis olimegi.“ Noor naine kinnitab, et üheöösuhe sõprust ära ei rikkunud: „Siiani saame väga hästi läbi ja meie sõprus ei ole kusagile kadunud ega muutunud.“ 

„Minu jaoks tundus see põnev kogemus ja hea vaheldus ning ei pidanud end kellegagi siduma,“ räägib ta põhjustest, miks ta pole kunagi kahetsenud oma üheöösuhteid. Liina ütleb siiski, et suhtes olles ta sellist asja ei teeks.

 

31-aastane turundusjuht Katrin lõpetas kümneaastase abielu pärast üheöösuhet

Katrini üheöösuhe leidis aset aasta tagasi ja muutis ta elu totaalselt. Katrin olin olnud kümme aastat abielus ja kuni 30. eluaastani vaid ühe mehega seksinud. „Ütleme ausalt, et ma ei teadnudki, mis asi on seks. Rääkimata lahti oma kümneaastase kooselu intiimdetaile, võin vaid öelda, et tänu üheöösuhtele sain ma teada, mis asi on seks ja mis asi on orgasm. Sain elu esimese orgasmi sel ööl!“ Kõik juhtus juhuslikult, Katrin läks sõbrannadega ööklubisse ning jõi pisut alkoholi. Tantsiti ja pidutseti varajaste hommikutundideni ning pidu lõppes ühe neli aastat noorema mehe magamistoas. Öö oli fantastiline, algas sensuaalse massaažiga küünlavalgel ja armatsemine kestis üle nelja tunni. Katrin tunnistab, et see oli tema elu parim seks ja arvab, et sellised ööklubis käivad kogenud mehed, kelle eesmärk ongi leida üheks ööks seiklust ja kel on palju kogemust, oskavad palju rohkem pakkuda kui rutiinses paarisuhtes mehed. „Tõtt-öelda olin sellest seiklusest ammu unistanud, et saada teada, mis tunne on seksida kellegi teisega ja omada sellist keemiat, nagu filmide armustseenides. Ma olin küll sel ajal abielus, aga kui noormees mind kaasa kutsus, ei kahelnud ma hetkekski ja läksin kaasa.“ Kaks nädalat hiljem ütlesin oma mehele, et soovin lahku minna ja olen teda petnud. Mees oli väga üllatunud, alguses oli väga vihane ja kui maha rahunes, siis ei oli nõus andestama, aga ma ei soovinud seda. Elu on lühike ja tahaks seda nautida mehega, kes oskab naist armastada, mitte ei mõtle, et naise ülesanne on meest rahuldada. See õhtu muutis täielikult minu elu.“

Vahepeal on Katrinil veel olnud kaks üheöösuhet, kuid kolmas üheöösuhe viis pisut tõsisema suhteni mehega, kellega naine ka praegu koos on.

 

21-aastane baaridaam Sirli toitub üheöösuhetest

Kaunis ja julge Sirli ütleb häbenemata, et tal on olnud palju üheöösuhteid. „Ma lausa toitun nendest. Mulle meeldib flirtida ilusate meestega, kui kahe inimese vahel on hea klapp, siis miks mitte minna voodilinade vahele.“ Sirli kinnitab, et midagi püsivamat ta üheöösuhetes otsimas ei käi, sest ta ei usu armastusse. „On olnud mitmeid kordi, kui olen terve õhtu kellegagi flirtinud ning mingil hetkel olen lihtsalt tema juurde läinud ja öelnud: „Lähme seksime!“ Mõnele võib see tunduda litsakana, mulle tundub see seiklusena.“

Sirli üks seiklustest leidis aset eelmise aasta sügisel. „Ma olin juba neli aastat suhtes olnud, mul oli laps ja elukaaslane. Kuna elukaaslasega olid pikemat aega suhted väga halvad, siis tekkis ühel hetkel soov seikluseks. Sõbrannade utsitamisel läksin ühel kolmapäeval täiesti üksinda ööklubisse Hollywood. Ma olen alati selline peomutt olnud, kes oskab hästi suhelda ega karda midagi. Alguses võtsin mõned pitsid tekiilat ja siis läksin tantsima. Terve õhtu tiirles üks kutt mu ümber, algul ajasin ta ära, aga kui nägin, et ta ümber tiirutab uus naine, tõmbasin ta enda juurde ja suudlesin. Veetsime ülejäänud peo koos tantsides ja kui Hollywood kinni pandi, kutsus ta mind enda juurde hotelli. Poiss oli 21, aga tõeline džentelmen. Rõhutasin talle veel, et kui tulen, siis ärgu lootku seksi saada. Pärast aga läks nii, et hoopis tema kiusas mind ja ei tahtnud kätte anda, öeldes mulle, et ise ma tegin reeglid, et ei seksi. Veetsime kirgliku hommiku, mis oli täis kirge, raju seksi ja ei mingeid kohustusi. Kõik oli suurepärane ja ei pidanud pettuma. Kutt oli ka voodis hea. Kui asi tehtud, sättisin end kodu poole. Kutt kutsus mulle takso, maksis sõidu kinni ja saatis mu musiga minema. Väga tore kogemus oli.“

Enne ja pärast seda on Sirlil veel olnud üheöösuhteid ja nende seas on ka palju ebameeldivaid. Sirli tunnistab, et kahest üheöösuhtest on alguse saanud ka pikem suhe, kuid armastuses pettununa ei ole ta valmis end kindlasse suhtesse praegu pühendama.

 

19-aastase abituriendi Ruti maandumine tundmatu voodisse sai alguse sõbrannadevahelisest naljast

Ruti üheöösuhe leidis aset ligi aasta tagasi peo käigus. „Ma lihtsalt läksin ja tegin selle ära. Ega seda teed minnes vist väga ei mõtle, kas see on üheöösuhe või mitte, pigem minnakse ikka lõbu ja kire peale välja,“ räägib noor naine ja kinnitab, et oma väikest seiklust ta ei kahetse. 

Asi algas ühel peol, kus sai üsna kõvasti tantsida ning Rutt tahtis minna välja suitsu tegema. Rahvast oli baaris tohutul hulgal, nii et väljaminemine võttis aega. Noor naine tundis, et keegi hoiab selja tagant ta õlgadest kinni ja nagu juhiks teda. „Välja jõudes ei saanudki aru, kes see oli,“ räägib Rutt. „Õues sõbrannadega kohtudes hakkasime nalja tegema, et milliste noormeestega siit peolt oleksime me nõus magama. Valikuid oli palju ja selle käigus tuli hull idee, et ühele neist, kelle ma välja valisin, lähen koputan õlale ja ütlen: „Täna ma tulen sinu juurde“.“ Nii Rutt talitaski. Selle peale vastas noormees, et olgu nii. „Peol me ei olnud selle noormehega koos ja üldse ununes see seik tantsuplatsil üsna kiiresti. Peo lõppedes veel sõbrannadega kallistades ja head aega öeldes koputati mulle õlale. Nimelt see sama noormees, kellele olin öelnud, et ma tulen tema juurde, naeratas, võttis sõnagi lausumata mu käest ja me jalutasime kahekesi tema juurde. Tee peal rääkisime kõigest võimalikest asjadest.“ Noormehe juurde jõudnud, läks asi oodatult – öö oli täis kirge ja lõbusat olekut. „Hommikul ärgates panin kiirelt end riidesse ja lasin varvast, teadmata selle poisi nime. Umbes nädal hiljem kohtusime me taas ühel peol ja naerame nüüd juhtunu üle ja oleme head sõbrad, tean nüüd ta nime.“ Rutt ütleb, et üheöösuhe on lõbus seiklus, aga kasutama peab kondoomi ning olema peab adekvaatses olekus.

 

Aga millised on sinu kogemused üheöösuhtega?

Ajakirjast Buduaar Shopping