Üheöösuhe või tõsine suhe? Mehed vaatavad sinu riietust rohkem, kui sa arvad

Üheöösuhe või tõsine suhe? Mehed vaatavad sinu riietust rohkem, kui sa arvad

Välismeedia portaal Yourtango.com avalikustas hiljuti põneva artikli, kus analüüsitakse seda, millises riietuses naised meeste silmis atraktiivsed on ja mis nende peas üldse toimub, kui nad näevad näiteks avara dekolteega seksikat naist. Selgus, et tegelikult mõjub niiöelda beibelik riietus küll atraktiivselt, kuid siin on üks suur aga…

Välismeedia portaal Yourtango.com avalikustas hiljuti põneva artikli, kus analüüsitakse seda, millises riietuses naised meeste silmis atraktiivsed on ja mis nende peas üldse toimub, kui nad näevad näiteks avara dekolteega seksikat naist. Selgus, et tegelikult mõjub nii-öelda beibelik riietus küll atraktiivselt, kuid siin on üks suur aga …

Mida lühem seelik, kitsam pluus ja avaram dekoltee, seda lihtsameelsemalt sa meestele mõjud – jah, neile meeldib vaadata naisi, kes kannavad keha paljastavaid riideid ja neile meeldib selliste naistega flirtida, ent midagi enamat nad selliselt naiselt ei taha. Nähes seksikat naist, kes kannab pigem vähem kui rohkem riideid, mõtlevad mehed vaid ühe oma kehaosaga ja selleks ei ole aju. 

Kui mees otsib meelelahutust, siis otsivad nad alateadlikult naist, kes kannab nii-öelda tibilikku riietust, kui nad aga tahavad suhet, siis vaadatakse hoopis midagi muud. Mehed tahavad tõsist suhet naisega, kes näeb välja hoolitsetud ja stiilne ning ei kanna kunagi liiga paljastavaid riideid – välja arvatud magamistoas muidugi. 

Kokkuvõte – kui sa just ei otsi üheöösuhet, siis eelista maitsekat riietust, mis ei paljasta korraga rohkem kui ühte kehapiirkonda – dekoltee, selg, jalad või talje!

Allikas: Yourtango.com