Unusta punane! Hoopis see värv rabab kõik mehed jalust!

Unusta punane! Hoopis see värv rabab kõik mehed jalust!

Siiamaani on arvatud, et punane on värv, mis meestele naise seljas enim meeldib, kuid nüüd selgub, et kui tegu on esimesele kohtingule minekuga, siis ei olegi punane parim valik! Tuntud rõivabränd viis Inglismaal hiljuti läbi põneva uuringu, kus 1000 naise ja mehe käest küsiti, millises värvitoonis nad end ise kõige paremini tunnevad, milline värv neile vastassugupoole seljas enim meeldib ja milline värv neis negatiivseid emotsioone tekitab.

Siiamaani on arvatud, et punane on värv, mis meestele naise seljas enim meeldib, kuid nüüd selgub, et kui tegu on esimesele kohtingule minekuga, siis ei olegi punane parim valik!

Tuntud rõivabränd viis Inglismaal hiljuti läbi põneva uuringu, kus 1000 naise ja mehe käest küsiti, millises värvitoonis nad end ise kõige paremini tunnevad, milline värv neile vastassugupoole seljas enim meeldib ja milline värv neis negatiivseid emotsioone tekitab. 

Kõige rohkem kiidusõnu sai must värv! Lausa 56% vastanutest (48% naistest ja 64% meestest) leidis, et must värv mõjub intelligentselt, hurmavalt ja jätab hea esmamulje. Seega must minikleit on esimesel kohtingul kindel valik!

Mis aga punasesse värvi puutub, siis meestele meeldib see endiselt, kuid esimesel kohtingul võib see liiga pealetükkiva mulje jätta. Lisaks seostavad mehed seda ülbusega! Intelligentset muljet punane meestele ei jäta – vaid 12% vastanutest leidis, et see värv jätab asjaliku ja targa mulje!

Naised aga tunnistasid, et punane värv annab neile enesekindlust juurde – 54% naistest valib punase värvi siis, kui nad tahavad silma paista ja tähelepanu saada. 

Kõige vähem kiidusõnu sai roosa värv! Vaid 5% vastanutest leidis, et tegu on värviga, mida esimesel kohtingul kanda võiks ja mis hea esmamulje jätaks.

Seega kokkuvõttes väike must kleit võidab!

Allikas: elle.com