Uuring: kuidas mõtlevad vallalised?

Uuring: kuidas mõtlevad vallalised?

Kust leiab tänapäeval uue partneri? Kas friend-with-benefits tüüpi suhted on sagedasemaks muutunud? Lai, USA-s läbiviidud uuring paljastas, kuidas vallalised mõtlevad.

Kust leiab tänapäeval uue partneri? Kas friend-with-benefits tüüpi suhted on sagedasemaks muutunud? Lai, USA-s läbiviidud uuring paljastas, kuidas vallalised mõtlevad.

Ülemaailme kohtamislehekülg Match.com uuris koos USA mainekate teadlastega, kuidas mõtlevad tänapäeva vallalised. Uuringus osales üle 6500 inimese, kellest peaaegu 5500 olid vallalised. Vastajad oli 21-65 aastased.

Sekssuhe sõbraga

Mitmetel vallalistel on olnud sõbraga sekssuhe. Lausa 47 protsendil vastanutest oli olnud friends-with-benefits suhe. 2011. aastal tunnistas vaid 20 vastanutest, et neil on olnud sekssuhe sõbraga. Sellises suhtes lepivad mõlemad osapooled kokku, et nende vahel on vaid seks, ilma romantiliste tunneteta.

Uue partneri leiab internetist

Vaid 7 protsenti vastanutest ütles, et nad on uue partneri leidnud baarist. 20 protsenti oli uue kallima leidnud – üllatus, üllatus – internetist.

Facebooki profiili ülevaatamine

48 protsenti naistest ja 38 protsenti meestest tunnistas, et vaatavad enne kohtama minemist üle ka kohtingukaaslase Facebooki profiili.

Digitaalne jalajälg võib ka negatiivne olla

49 protsenti naistest ja 27 protsenti meestest teatas, et nad tühistavad kohtingu, kui leiavad kohtingukaaslase kohta internetist midagi soovimatut. Üle kolmandiku avaldaski, et nad korrastavad oma Facebooki profiili enne kui huvitava vastassoo esindaja sõbrakutsele vastavad.

Partneri rahulolu enda omast olulisem

97 protsenti vallalistest vastas, et olulisem on rahuldada voodis partner, kui ise rahuldust kogeda.

Kooselu hindamine on tõusuteel

Eriti naised soovivad enne seksi rohkem üksteisele pühendumist. 37 protsenti naistest ootab, et enne seksi oleks suhe stabiilne.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid