Värske suhte 7 surmapattu

Värske suhte 7 surmapattu

Miski ei lõpeta alles tärkavaid ning arenevaid tundeid nii kiiresti kui alljärgnevad patud, kirjutab SheKnows.

Miski ei lõpeta alles tärkavaid ning arenevaid tundeid nii kiiresti kui alljärgnevad patud, kirjutab SheKnows.

Seksiga kiirustamine

Ei ole olemas ühtegi täpset reeglit selle kohta, millises suhteetapis peaks voodi minema. Liigne seksiga kiirustamine võib aga kaasa tuua selle, et teine hakkabki sind nägema vaid voodipartnerina. Tutvuge kõigepealt üksteisega, sedasi on ka seks hiljem parem.

Liiga kiiresti avanemine

Suhte alguses tasuks kõigepealt näidata end positiivsest küljest. Küll Sa jõuad tema õlal ka hiljem oma õnnetu lapsepõlve pärast nutta. Ära hirmuta teda kohe eemale, asetades kõik oma mured tema kanda.

Liigne helistamine või sõnumite saatmine

Mehed on siiski endiselt kütid, seega jäta talle see rõõm. Iga poole tunni tagant helistamine või sõnumite saatmine vaevalt säilitab kellegi (olgu ta siis mees või naine) alles tärganud huvi.

Nuhkimine

Tema mobiili sirvimine võib tunduda küll ahvatlev, kuid selja taga nuuskides vahele jäämine on kõige kergem viis usalduse kaotamiseks.

Orgasmi teesklemine

Pikemas perspektiivis teed teeseldes mõlemale kahju. Sa ei saa kunagi temaga orgasmi, kui annad mõista, et ta tegeleb just õige kohaga kui tegelikult on ta sentimeetreid liiga kaugel.

Muutuste ootamine

Inimesed ei muutu aja jooksul just väga palju. Juhul, kui Sinu uues partneris on Sinu meelest liiga palju negatiivseid omadusi, tasuks oma eluga ehk edasi minna.

Oma vajaduste allarurumine

Oma vajaduste allarurumine suur viga. Kas oled suhtes või mitte, pea meeles võtta aega ka enesele ning armastada ja hoolitseda ka enda eest.

 

Anneli Allikas-Parv

 

 

Sarnased artiklid