Võrguta iha suuremaks

35 kommentaari
Võrguta iha suuremaks

Kas Su suhe on muutunud igavaks? Võrgutusoskuse abil säilib seksuaalne soov ning iha suhtes ka pärast mitmeid koosoldud aastaid, kirjutab Rakkaudeksi.

Kas Su suhe on muutunud igavaks? Võrgutusoskuse abil säilib seksuaalne soov ning iha suhtes ka pärast mitmeid koosoldud aastaid, kirjutab Rakkaudeksi.

Kooselu alguses võrgutatakse teineteist kõikide meelte abil: lõhn, puudutus, silmavaade ja kõne. Võrgutamine on osa flirdist, mille eesmärgiks on luua erootilist meeleolu ja seksuaalset suhet kahe inimese vahele. Ahvatlusoskus on seotud konkreetse erootilise tooni ja mänguga kahe inimese vahel.

Võrgutamisoskust on oluline säilitada ka pikemas paarisuhtes. Selle kaudu võib teisele sõnadeta öelda: ma tahan sind, sütita mind, näe mind, hellita mind, võta mind.

Võrgutamise abil hoitakse partnerite vahel seksuaalset soovi ning see on suurepärane võimalus vältida seksi kadumist suhtest.

Kuhu võrgutamine kaob?

Võrgutamine on eelmäng seksuaalsele mängule, mis kütab partnerid üksteise jaoks üles, mängib erootikat ja seksi tihkuval meeleolul.

Aga kuhu kaovad võrgutamisoskused pikas paarisuhtes? Tihti seksuaalset lähedust ei mäletata enam kui ühte võrgutamise vahendit, mis kütab suhtes kirgi.

Võrgutamine ei pruugi alati seksini viia, vaid see peaks olema igapäevane teise vajadustele tähelepanu pööramine, mis hoiab erootikat partnerite vahel alles. Võrgutamine edastab objektile sensuaalset kirge ja armastust.

Võrgutamine nõuab julgust

Võrgutamine nõuab julgust, enesekindlust ja tahet toita seksuaalset iha oma suhtes. On raske teist võrgutada, kui ennast ei tunta tahetuna, vaid tõrjutuna ja on kaotatud lähedus oma partneriga.

Kas tunned, et oskad võrgutada vaid väljaspool oma suhet? Mõned julgevad võrgutada ainult väljaspool kooselu sellepärast, et nad ei usalda ennast või oma partnerit.

Kui võrgutamine puudub Sinu suhtes just nüüd, siis võid seda muuta. Esimeseks sammuks on tunnistada, et teie suhtes on see puudu.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid