Teele: esimesed vetikamaskid kogetud – tutvustan oma elamust

Teele: esimesed vetikamaskid kogetud – tutvustan oma elamust

Eelmisel nädalal kirjutasin teile oma põnevast reisist Riia kliinikusse ja mainisin ära, mis protseduuridel ma käima hakkan. Tänaseks on mul esimesed vetikamaskid ja salendava efektiga massaažid kogetud ja tutvustan ka teile oma elamust.

Kord nädalas käin vetikahoolduses. Enne protse-duuri kooritakse keha. Seejärel kantakse kehale jahutava efektiga geel ning vetikamähis. Geeli mõjust on koheselt aru saada, sest see tekitab nii õhetava tunde. Terve protseduuri vältel laman massaažilaual, mis soojendab mu keha. Kvaliteet-setel  Prantsusmaa vetikatel lastakse mõjuda 30 minutit. Mainitud hooldust olen siiani saanud ilusalongis Siluett, kus meeldiv ja nooruslik kollektiiv proovib omalt poolt teha kõik, et protseduur oleks tõhus. Teine kehahooldus – salendava efektiga massaaž on kindlasti üks mu lemmikuid, kuna see erineb teistest massaažidest, mida varasemalt olen kogenud, sest kasutatakse teistsuguseid võtteid. Ka enne seda hooldust kooritakse keha põhjalikult. Viimast hooldust pakub mulle Šivaya massaažisalong, kus tegelevad minuga pikaajaliste kogemustega Maret ja Lenne. Šivaya salongis on eriliselt mõnus aura, kogu sealne interjöör tekitab mõnusa olemise. Mõlemas eelpoolmainitud protseduuris kasutatakse professionaalseid GMT Beauty kehahooldusvahendeid. Samuti sain ka koduseks kasutamiseks GMT tooteid, pikemalt kirjutan teile neist oma järgmises artiklis. Küll aga võin öelda, et olen oma nahal märganud juba praegu muutusi.

Eelmisel nädalal avastasin enda jaoks ka Arctic spordiklubi ühe uue super ägeda trenni BodyJami. Kui siiani olin pigem vältinud tantsulisi trenne, siis nüüd võtsin kätte ja proovisin ära. Ja teate, see oli nii mõnus vaheldus. Treener Triin Villemson, kes silmnähtavalt nautis ise trenni andmist, laulis ka ise aeg-ajalt palasid kaasa. Selline entusiastlik treener ei jätnud ka mind külmaks! Tõsi, sammud läksid ikka parajalt segamini ja kõigele päris täpselt pihta ei saanud, aga peamine on liikuda ikka edasi ja proovida uuesti ja uuesti:)  Oma Arctic Sport spordiklubi personaaltreener Kristjani arvates võin hetkel oma kaalulangusega rahul olla. Kaal langeb, enesetunne on hea ja mida veel võiksingi tahta:). Olen juba märganud ka pisikesi muutusi oma kehal.  Nii mõnigi enne pingul olnud riideese läheb nüüd juba libedamalt selga:D. Ja mis saakski olla suurem motivatsioon:).

Kaal 85,0

Tervitades,

Teele