Buduaar soovitab: romantiline komöödia “Kuhu kadusid Morganid?”

2 kommentaari
Buduaar soovitab: romantiline komöödia “Kuhu kadusid Morganid?”

Kassahitist romantiline komöödia heal järjel abielupaarist Meryl ja Paul Morganist (Sarah Jessica Parker ja Hugh Grant), kelle peaaegu ideaalset maailma varjutab üksainus viga – nende lagunev abielu. Aga see on pisiasi, võrreldes probleemidega, mis neid ees ootavad.

Kassahitist romantiline komöödia heal järjel abielupaarist Meryl ja Paul Morganist (Sarah Jessica Parker ja Hugh Grant), kelle peaaegu ideaalset maailma varjutab üksainus viga  nende lagunev abielu. Aga see on pisiasi, võrreldes probleemidega, mis neid ees ootavad.

Abielupaar satub mõrva tunnistajaks ning korrapealt kogenud palgamõrvari sihtmärkideks. FBI toimetab Morganid nende armastatud New Yorgist tillukesse väikelinna Wyomingis. Seal selgub kiiresti, et suhe, mis oli juba enne karidel, ähvardab Kaljumägede varjus muutuda elavaks põrguks. 

Muide, paar aastat tagasi korraldas ka Buduaar oma koostööpartneritele kinoõhtu filmi “Kuhu kadusid Morganid?” esilinastusega. Üks kutsututest oli ka Zenja Fokin, kes kommenteeris seda filmi järgmiselt: “„Kuhu kadusid Morganid“ on film, kus ei pea ajudega kaasa mõtlema,” Lisades: “Seda on hea, lihtne vaadata, palju võib näha sellist, mida meie ühiskonnas kohtab väga vähe, nimelt loomulikku siirust.” Samuti leiab stilist, et režissöör on suutnud hästi ära tabada saatuse iroonia ning tuua see vaatajateni. 

 

Režissöör: Marc Lawrence

Osades: Hugh Grant, Sarah Jessica Parker, Sam Elliott

Vaata reedel, 1. märtsil kell 21 Kanal 11-s!