Kanal 11 hakkab näitama kõmulist lesbidraamat ”L-sõna”!

3 kommentaari
Kanal 11 hakkab näitama kõmulist lesbidraamat ”L-sõna”!

Esmaspäeval, 13. veebruaril alustab Kanal 11 eetris kõmuline ja auhinnatud draamaseriaal „L-sõna“. Laia kõlapinda tekitanud seriaal on eetris argipäeviti kell 19:00.  „L-sõna“ (originaalpealkirjaga „The L Word“) on kvaliteetne ja auhinnatud draamasari, mis käsitleb ühe värvika Hollywoodi seltskonna elu. Nende seas on lesbid, biseksuaalid ja transseksuaalid ning nende sõbrad, perekonnad ja armukesed.  Esimesel hooajal tutvume näiteks Tina ja Bette’iga, kes pärast seitsmeaastast suhet soovivad last saada. See on avameelne, häbitu ja paeluv moodne draamaseriaal. Peaosas Jennifer Beals, kes sai tuntuks filmiga „Flashdance“.  

Esmaspäeval, 13. veebruaril alustab Kanal 11 eetris kõmuline ja auhinnatud draamaseriaal „L-sõna“. Laia kõlapinda tekitanud seriaal on eetris argipäeviti kell 19:00. 

„L-sõna“ (originaalpealkirjaga „The L Word“) on kvaliteetne ja auhinnatud draamasari, mis käsitleb ühe värvika Hollywoodi seltskonna elu. Nende seas on lesbid, biseksuaalid ja transseksuaalid ning nende sõbrad, perekonnad ja armukesed.  Esimesel hooajal tutvume näiteks Tina ja Bette’iga, kes pärast seitsmeaastast suhet soovivad last saada. See on avameelne, häbitu ja paeluv moodne draamaseriaal. Peaosas Jennifer Beals, kes sai tuntuks filmiga „Flashdance“.

„L-sõna“ on eetris argipäeviti kell 19:00.

Pühapäeval, 12. veebruaril alustab humoorikas tõsielusari „Kuulsuste kaalulaager“ (orginaalpealkirjaga „Celebrity Fit Club”). See on lõbus kaalusaade, mis jälgib kaheksa ülekaalulise kuulsuse pingutusi kõhnema keha nimel. Nad jaotatakse kahte laagrisse ja omavaheline lahing võib alata. Nende seas on näiteks Dustin Diamond (“Päästja koolikella” Screech) ja Toccara, kes osales Ameerika Supermodelli saates.

„Kuulsuste kaalulaager“ on eetris pühapäeviti kell 19:35.

Lisaks stardib teisipäeval, 14. veebruaril intrigeeriv krimidokumentaal „Saatuslik veetlus“ (originaalpealkirjaga „Wicked Attraction“). Tõsielul põhinev krimidokumentaal räägib paaridest, kes kokku saades ja üksteisest jõudu ammutades on sooritanud kohutavaid kuritegusid. Julmemad ja tänapäevasemad versioonid  kuulsast krimipaarist Bonnie ja Clyde’ist. Kuritegusid ja paari hävitavat armusuhet analüüsivad kriminalistid ja psühholoogid. Esimeses osas võetakse luubi alla sarimõrvaritest paar, kelle ohvriteks olid noored naistudengid.

„Saatuslik veetlus“ on eetris teisipäeviti kell 21:05.

Karin Karu