Kanal 11-s näeb kolme riigi supermodelle!

5 kommentaari
Kanal 11-s näeb kolme riigi supermodelle!

Homme, 7. jaanuaril, alustab Kanal 11 menuka saatesarja „Ameerika supermodell“ Austraalia, Inglismaa ja Kanada versioonide näitamist. Järgemööda näidatakse kõikide kolme riigi modellisaadete episoode ning esimesena jõuavad eetrisse Austraalia supermodelli hooajad.

Homme, 7. jaanuaril alustab Kanal 11 menuka saatesarja „Ameerika supermodell“ Austraalia, Inglismaa ja Kanada versioonide näitamist.

Järgemööda näidatakse kõigi kolme riigi modellisaadete episoode ning esimesena jõuavad eetrisse Austraalia supermodelli hooajad.

Homme, 7. jaanuaril jõuab eetrisse esimene saade „Austraalia supermodell“ (originaalpealkirjaga „Australia’s Next Top Model“). Võistlema on valitud 10 kaunitari, kes püüavad võita järgmist Austraalia supermodelli tiitlit, millega kaasneb moeseeria ajakirjas “Cleo” ja leping kosmeetikafirmaga Napoleon Cosmetics. Saatejuhiks on Austraalia kuulsaim modell ja telepersoon Erika Heynatz.

Lisaks „Austraalia supermodell“ neljale hooajale jõuavad sel kevadel eetrisse ka Briti ja Kanada supermodellide kõik osad. Saatesarja looja ja supermodell Tyra Banksi ülimenuka saate „Ameerika supermodell“ kohalikud versioonid on eetris üle maailma, ühtekokku rohkem kui neljakümnes riigis, hõlmates maid Afganistanist Filipiinideni.

„Austraalia supermodell“ on Kanal 11 eetris argipäeviti kell 20:15.