Kanal 2s stardib uus saatesari – Tuuni mu mõisa!

Uues saatesarjas "Tuuni mu mõisa!" saavad Eesti kutsekoolide tublimad õppurid võimaluse ja ülesande raputada Paunküla mõisas asuv hooldekodu uuele elule. Kust alustada ja mida muuta, kust king kõige valusamalt pitsitab? Noorte tuunimistöid mõisa köögis, aias, kodulehel ja mujal koordineerivad ja hindavad tunnustatud spetsialistid. Esimene osa jõuab eetrisse juba 7. aprillil kell 20:35!

Uues saatesarjas “Tuuni mu mõisa!” saavad Eesti kutsekoolide tublimad õppurid võimaluse ja ülesande raputada Paunküla mõisas asuv hooldekodu uuele elule. Kust alustada ja mida muuta, kust king kõige valusamalt pitsitab? Noorte tuunimistöid mõisa köögis, aias, kodulehel ja mujal koordineerivad ja hindavad tunnustatud spetsialistid. Esimene osa jõuab eetrisse juba 7. aprillil kell 20:35!

Noortele tulevad appi filmilegend Leida Rammo, pikaaegne operetiprimadonna Therese Raide ja veteransportlane Herbert Sepp, kes hülgavad ajutiselt kodused mugavused ja kolivad samuti hooldekodusse. Just nende märkused ja tähelepanekud annavad noortele kätte suuna, mida hooldekodu elu-olu parandamiseks ette võtta.

Noorte tuunimistöid mõisa köögis, aias, kodulehel ja mujal koordineerivad ja hindavad tunnustatud spetsialistid: reklaamiguru Leslie Laasner, pikaaegne presidendi kokk Indrek Kivisalu, moekunstnik Tiina Talumees, sisearhitekt Hannes Praks jpt. Niisiis, vanas väärikas mõisahoones põrkuvad kaks vastandlikku põlvkonda – tegutsemistahtelised kutsekoolide õpilased ja konservatiivsed hooldekodu asukad ning töötajad. Kas suudetakse leida kompromisse ja olla üle põlvkondadevahelistest erinevustest? Saatejuht on Leemet Prits, saadet toetavad SA Innove ja Euroopa Sotsiaalfond.

Kodumaise saatesarja “Tuuni mu mõisa!” esimene osa jõuab Kanal 2 eetrisse juba 7. aprillil kell 20:35.

Karin Karu