Naistevahetuse Maria ja Ester tülis raha pärast

Naistevahetuse Maria ja Ester tülis raha pärast

Naistevahetuse saates kütsid kirgi punkar Maria ja armukade pereema Ester. TV3 saates “Naistevahetus” lõõmavad kired. Kümne lapse ema Estri arumukadetsemine läks nii kaugele, et naine saatis oma tütre Elle pereisa ja Maria järgi luurama, mis omakorda viis pereisa lausa suitsiidimõtetele. “Mul tekkisid juba suitsiidimõtted. Mulle ei meeldi tülitseda… Ma pole juba kella kolmest saati koju läinud,” nukrutseb pereisa Olev.  

Naistevahetuse saates kütsid kirgi punkar Maria ja armukade pereema Ester.

TV3 saates “Naistevahetus” lõõmavad kired. Kümne lapse ema Estri arumukadetsemine läks niikaugele, et naine saatis oma tütre Elle pereisa ja Maria järgi luurama, mis omakorda viis pereisa lausa suitsiidimõtetele. “Mul tekkisid juba suitsiidimõtted. Mulle ei meeldi tülitseda… Ma pole juba kella kolmest saati koju läinud,” nukrutseb pereisa Olev.

Tüliõunaks sai ka 15 000 krooni, mida pereemad pidid oma tahtmise järgi ära kulutama. Punkarite peres läks kõik sujuvalt. Osteti pisipojale uus voodi ning tehti sissemakse autokooli. Teises peres nii kergesti asjad aga ei lahenenud. Lastele küll osteti kõik kooliks vajaminev, uus pesumasin ning raadio, aga siiski ei olnud see piisav, sest peretütar Elle ei saanud ju midagi. Mariat koguni süüdistati varguses.

Kui pered lõpuks omavahel kohtusid, ei saadud ilma tülikiskumata olla. Ester tuulas Maria tsekkides, ohkis 280 kroonise söögiarve ja kalli pinali üle ning puhkes lõpuks nutma. Mehed üksteise laimamisest ei hoolinud ning rääkisid hoopis spordist.

Uued pered ning uued seiklused juba järgmisel nädalal!

 

Buduaar.ee