Oprah 01.11.2010: Miljoni dollari võitjad ja “Ongi kõik”

Oprah 01.11.2010: Miljoni dollari võitjad ja “Ongi kõik”

Oprah’ külalisteks on inimesed, kes on telesaadetes suured võidusummad saanud. Kuidas on see nende inimeste elusid muutnud ning mida nad ise oma võidust arvavad. Michael Jacksoni mälestusfilmi “This Is It” esilinastus Los Angeleses ja veel 15 linnas üle maailma. “This Is It” oli plaani kohaselt Jacksoni viimane suurem turnee, mis purustas kõik müügirekordid ja näitas, et fännide seas oli ta ikka au sees. Kahjuks lõppes kogu asi traagiliselt ja fännid jäid kõigest ilma.Saates meenutavad suurimad fännid oma iidolit. 
 

Oprah’ külalisteks on inimesed, kes on telesaadetes suured võidusummad saanud. Kuidas on see nende inimeste elusid muutnud ning mida nad ise oma võidust arvavad.

Michael Jacksoni mälestusfilmi “This Is It” esilinastus Los Angeleses ja veel 15 linnas üle maailma. “This Is It” oli plaani kohaselt Jacksoni viimane suurem turnee, mis purustas kõik müügirekordid ja näitas, et fännide seas oli ta ikka au sees. Kahjuks lõppes kogu asi traagiliselt ja fännid jäid kõigest ilma. Saates meenutavad suurimad fännid oma iidolit. 

 

Vaata saadet esmaspäeval, 01. novembril kell 18.00 Kanal11-s.