Oprah 24.03: Saladus, mis viib su unistused täide

Oled näinud filmi " The Secret" või lugenud seda raamatut? Kindlasti oled sellest vähemalt kuulnud. The Secret ehk Saladus muudab su elu. Kui seda tarkust endasse ammutad, siis tead, kuidas saavutada oma eesmärke, leida tööd, armastust ja elada sellist elu, nagu sa tahad.
Saladus on muutnud vaid ühe aasta jooksul miljonite inimeste elu, usub Oprah. Saladus pole  mingi ime ega suur pingutus, selle järgi elavad ka paljud inimesed Eestis. 

Kas oled näinud filmi “The Secret” või lugenud seda raamatut? 
Kindlasti oled sellest vähemalt kuulnud.

The Secret ehk Saladus muudab su elu, pead vaid tahtma ja uskuma sellesse. Kui seda tarkust endasse ammutad, siis tead, kuidas saavutada oma eesmärke, leida tööd, armastust ja elada sellist elu, nagu sa tahad. See pole midagi sellist, mida saavad vaid üksikud endale lubada, ka sina võid  elada nii, et sinu eesmärgid ja soovid läheksid täide. Saladus pole midagi muud kui kõige tavalisem külgetõmbeseadus.  Targad inimesed on seda alati teadnud- kõik mis su ellu tuleb, oled sa ise oma ellu tõmmanud. Sinu peas ringlevad mõtted ja väärtused omavad külgetõmbejõudu ja need tulevad ka reaalsuses sinu ellu.  Saad seda, mida mõtled.

Sa ei usu, et see toimib? 

Saladus pole  mingi ime ega suur pingutus, selle järgi elavad ka paljud inimesed Eestis, mitmed on oma edulugusid avaldanud Suurimale Saladusele pühendatud veebilehel.


Saladusele on pühendatud ka Oprah jutusaade 24.märtsil kell 19.30 Kanal11-s.  Oprah külaliseks on konsultant Martha Beck, kes selgitab, miks ja kuidas külgetõmbejõud toimib. Lisaks kohtud telesaate vahendusel naisega, kel Saladus aitas äri päästa. Saladus on muutnud paari aasta jooksul miljonite inimeste elu, usub Oprah.

Sireti lugu
 Filmi “The Secret” vaatasin ma esmakordselt 2008 a. sügisel. Tegelikult olin ma juba kaks aastat tagasi sellest filmist kuulnud, kuid vaatamiseni jõudsin alles nüüd. Ja tegelikult see lihtsalt turgatas mulle pähe, et mul on see film veel siiani vaatamata. Suurest uudishimust hankisin lõpuks omale filmi ja asusin vaatama. Ju ma siis olin lõpuks selle jaoks valmis. “The Secret” andis mulle esiteks kohe hiigelsuure energialaengu. Vaatasin seda umbes 5 korda, alati kui tuju jälle morn oli ja kellegi turgutust vajasin. Oma suureks üllatuseks avastasin, et iga kord leidsin ma sellest filmist midagi uut, mis eelmistel kordadel kahe silma vahele oli jäänud. Kuna ma filmi nii palju kordi vaatasin, siis tegelikult ju samal ajal õppisin seda materjali ja külgetõmbeseadust. Ühtlasi asusin seda oma argipäevas rakendama.

Peale seda kui olin hakanud vaikselt mõtlema, mida ma siis elult ootan ja mida ma tahan, hakkasid asjad juhtuma. Kõigepealt tulid mu ellu õiged inimesed, kes tõid minuni selle, mida hetkel just vajasin. Lisaks tutvusin Marleniga, kes kutsus mind oma Mastermind seminari. See oli parim asi, mille jaoks aega võtta. Esiteks käivad seal kõik sarnaselt mõtlevad inimesed, on grupi toetus ning õpitakse põhjalikult Saladust rakendama.

Peale kõiki neid sündmusi hakkas minu elu aina ülesmäge minema. Ma leidsin endas julguse, hakata tegelema sellega, mida ma tõeliselt armastan. Eesmärkide saavutamine on tegelikult lihtne, sest pidevalt tulevad minu ellu uued inimesed, kes toovad minuni selle, mida olen küsinud. Näiteks 5 päeva tagasi hakkasin endamisi kordama, et “ma olen avatud uutele sissetulekuvõimalustele just nüüd”. 3 päeva hiljem tutvusin ma täiesti võõra inimesega, tuli ja säras nagu päike, pakatas energiast, ning pakkus mulle tööd.

Enne seda, paar nädalat tagasi, tahtsin ma omale suusasaapaid osta. Mitu päeva keerles peas mõte, et ma saan suusasaapad tasuta. Käisin siis laupäeval shoppamas, pool päeva valisin omale saapaid välja, läksin kassasse, et maksta ja siis kõrval seisev mees maksis need minu eest kinni ja ütles, et see on kingitus. Kiivri sain ka veel lisaks! Ja selliseid fantastilisi juhtumeid on veel ja veel.

Siinkohal pean ma mainima oma lemmiklause: “kui midagi ei taha, siis ei saa ka”. Nii et asuge aga julgelt unistama ja fantaseerima! KÕIK ON VÕIMALIK! Meie ülesanne on lihtsalt oma soov esitada ja Universum korraldab kõik ülejäänu ise. Kui kasutada Saladust õigesti, siis hakkab kõik müstilise kiirusega toimuma.

Ja mis kõige olulisem, viimased paar nädalat tunnen ma end üliõnnelikuna. Elu on imeilus, põnev ja täis rõõmu ning kirge. Ma teen seda, mida ma armastan, mu ellu tuleb kõik see, millest julgen unistada, mul on unistuste mees ja paar kuud tagasi ostsime endale oma unistuste kodu.

Olge avatud uuele ja õppige külgetõmbeseadust oma elus rakendama, sest see toimib alati, vahet pole, kas Sa usud seda või kas Sa saad sellest aru või mitte. Sinu elu ja õnn on Sinu enda kätes!

 

 Milline on sinu kokkupuude külgetõmbejõuga?