”Suvereporter” läheb otse-eetrisse Sinu kodust

”Suvereporter” läheb otse-eetrisse Sinu kodust

Eeloleval esmaspäeval, 1. juunil stardib taas Kanal 2 suvehitt „Suvereporter“. Saade algab igal õhtul kell 20.  Juba juunikuu keskel läheb „Suvereporter“ otse-eetrisse ühe tavalise perekonna kodust!

Eeloleval esmaspäeval, 1. juunil stardib taas Kanal 2 suvehitt „Suvereporter“. Saade algab igal õhtul kell 20.  Juba juunikuu keskel läheb „Suvereporter“ otse-eetrisse ühe tavalise perekonna kodust!

Esmaspäevast, 1. juunist muutub Kanal 2 uudistemagasin “Reporter” taas “Suvereporteriks” ja saate algusaeg nihkub tund aega hilisemaks – kella 20.00 peale. Uus värvirõõmus eetrigraafika, haarav tunnusmuusika ja uued ilmalaulud ei ole kaugeltki ainukesed üllatused.

Alates tänasest saavad kõik perekonnad nädala jooksul registreeruda „Suvereporteri“ eriprojekti. Juba juuni keskel läheb tunnine uudistemagasin otse-eetrisse selle perekonna kodust, kelle „Suvereporteri“ toimetus ja televaatajad parimaks hääletavad.

See ei tähenda aga sugugi, et “Suvereporter” kasutab perekonna kodu lihtsalt telestuudiona. Kogu perekond kaasatakse aktiivselt saate tegemisse. Nii võib näiteks peretütrest saada selleks õhtuks Kanal 2 ilmalugeja, perepoeg saab proovida kätt kaameramehena, vanaema valgustajana jne.

Ehkki eriti teretulnud on lastega pered, ei ole registreerumisel perekonna suuruse ja kodu asukoha osas mingeid piiranguid. Elatagu maal või linnas, korteris või eramajas – peaasi, et tegemist on toreda, elurõõmsa ja ühtehoidva perega. 

Registreeruda saab aadressil suvereporter@kanal2.ee või siis posti teel: Suvereporter, Kanal 2, Maakri 23a, 10145 Tallinn.

Registreerudes tuleks kirjutada võimalikult põhjalikult oma perekonnast ja igast selle liikmest (kaasaarvatud loomad) eraldi. Kindlasti tuleks lisada foto nii perest kui ka kodust. Samuti ootame põhjendust, mille poolest on teie perekond eriti tore ja kodu põnev.

Registreeruda saab tänasest kuni järgmise esmaspäeva, 1. juunini.
 
Lisaks sellele vahvale eriprojektile toob “Suvereporter” eetrisse otselülitusi ja reportaaže teistestki ootamatutest ja oodatud paikadest. Kaamerad on mererannas, laulupeol, jõekäärudes, mägedes ja orgudes. Mööda Eestit rallib ka motoreporteri võttegrupp, loomulikult leiab kajastust suvine ööelu, toome eetrisse jaanipäeva-eri ja palju muudki.

„Suvereporter“ on Kanal 2 eetris alates esmaspäevast 1. juunist iga päev kell 20.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja