”Talendijahi” erisaates paljastusid telgitagused ja selgus viimane finalist

3 kommentaari
”Talendijahi” erisaates paljastusid telgitagused ja selgus viimane finalist

Homme kell 20.30 jõuab Kanal 2 ekraanile erisaade „Talendijaht – finaali eel“. Saates näeme palju põnevat ja lõbusat, mis toimus saate võtteplatsil ja kaadri taga.  Samuti selgub saatesarja viimane finalist, kes läheb 31. mail 500 000 kroonist peaauhinda jahtima.

Kanal 2 ekraanile jõudis erisaade „Talendijaht – finaali eel“. Saates võis näha palju põnevat ja lõbusat, mis toimus saate võtteplatsil ja kaadri taga.  Samuti selgub saatesarja viimane finalist, kes läheb 31. mail 500 000 kroonist peaauhinda jahtima.

Žüriiliikmed erisaates enam hindeid ei anna, küll aga saame nendest endist teada palju uusi ja kummalisi fakte. Näiteks kuuleme, millises tantsustiilis on Ott Kiivikas eriti kõva käsi; millist ootamatut muusikariista oskab mängida Kaie Kõrb ja mis on Inese salahobi. Samuti paljastab Mart Juur, mida tema poole miljoni krooniga peale hakkaks.

Ekraanile jõuavad ka lustlikud kaadrid „Talendijahi“ telgitagustest. Näeme, kus ja kuidas saadet tegelikult tehti; milline meeleolu valitses võtteplatsil; mida arvavad finaali eel tegijad, osalejad ja žürii. Näeme läbilõiget saatest väljajäänud etteastetest, ebaõnnestumistest ja muudki põnevat.

Ühtlasi on see erisaade ka lohutusring, kus osalevad 10 etteastet, mis said küll palju publikuhääli, ent jäid siiski napilt finaali ukse taha. Nüüd avaneb ühele neist veel viimane võimalus ennast finaali murda.


Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja