Teisipäeviti Kanal11-s “Gok Wan annab moenõu” teine hooaeg!

9 kommentaari
Teisipäeviti Kanal11-s “Gok Wan annab moenõu” teine hooaeg!

Täna, 1. veebruaril kell 21.30 alustab Kanal 11 eetris Inglismaa tippstilisti Gok Wani autorisaate „Gok Wan annab moenõu“ teine hooaeg. „Gok Wan annab moenõu“ (originaalpealkirjaga „Gok Wan’s Fashion Fix“) on Inglismaa kuulsaima stilisti Gok Wani omanimeline moesaade. Saate eesmärk on näidata, kuidas rahakotti liigselt koormamata kõrgmoelikult šikk välja näha. Goki mantra on – ostke vähem, kandke rohkem! Igas saates näitab Gok mõnele moeohvrile, millised 24 riideeset peaksid kapis olema, et igaks elujuhtumiks valmis olla. Lisaks on igas saates tuntud külaline, kelle garderoobis soritakse ja stiilivääratusi analüüsitakse. Eriti põnev on saates toimuv moeduell, kus laval võistlevad kõrgmood ja kiirmood. Kas publik saab aru, millised riided pärinevad tavalisest kaubamajast ja millised ülikallitest butiikidest ning kumba kollektsiooni nad eelistavad?
 

Täna, 1. veebruaril kell 21.30 alustab Kanal 11 eetris Inglismaa tippstilisti Gok Wani autorisaate „Gok Wan annab moenõu“ teine hooaeg.

„Gok Wan annab moenõu“ (originaalpealkirjaga „Gok Wan’s Fashion Fix“) on Inglismaa kuulsaima stilisti Gok Wani omanimeline moesaade. Saate eesmärk on näidata, kuidas rahakotti liigselt koormamata kõrgmoelikult šikk välja näha. Goki mantra on – ostke vähem, kandke rohkem! Igas saates näitab Gok mõnele moeohvrile, millised 24 riideeset peaksid kapis olema, et igaks elujuhtumiks valmis olla.

Lisaks on igas saates tuntud külaline, kelle garderoobis soritakse ja stiilivääratusi analüüsitakse. Eriti põnev on saates toimuv moeduell, kus laval võistlevad kõrgmood ja kiirmood. Kas publik saab aru, millised riided pärinevad tavalisest kaubamajast ja millised ülikallitest butiikidest ning kumba kollektsiooni nad eelistavad?

 

Gok Wan annab moenõu“ on eetris teisipäeviti kell 21:30 Kanal11-s.