Teisipäeviti kell 21.30 Kanal 11s uus ja lõbus muutumissaade ”Mis sul seljas on?!”

Teisipäeviti kell 21.30 Kanal 11s uus ja lõbus muutumissaade ”Mis sul seljas on?!”

Teisipäeviti kell 21.30 Kanal 11 eetris uus ja lõbus muutumissaade “Mis sul seljas on?!”  Uus stiilisaade võtab ette emad ja tütred. Saatesse kutsutakse ema-tütre paar, kes üksteise riietumisstiili lausa jälestavad. Ema tekitab tütres piinlikkust ja tütar riietub ema arvates täiesti kohatult.
 

Uus stiilisaade võtab ette emad ja tütred. Saatesse kutsutakse ema-tütre paar, kes üksteise riietumisstiili lausa jälestavad. Ema tekitab tütres piinlikkust ja tütar riietub ema arvates täiesti kohatult.

Milline on tulemus, kui neile antakse võimalus üksteist oma maitse järgi riidesse panna? Nalja saab. Aga kasulikke riietumisnõuandeid saab samuti!

Täna on saates Lisette ja tema tütar Ashley, kes on küll hästi lähedased, aga ei suuda üksteise riietumisstiili taluda. Ashley on 18-aastane mässumeelne koolilõpetaja, kelle jaoks riided on eneseväljendus, ja ema Lisette 54-aastane kinnisvaramaakler, kes tütre meelest riietub liiga nooruslikult ja vahel isegi litsakalt.

Mõlemal on üksteise pärast piinlik. On aeg kutsuda moenõustaja ja vaadata, kuidas nad siis välja näevad, kui neile antakse võimalus üksteisele riided selga valida?!

 

Vaata täna, 20. novembril kell 21.30 Kanal 11-s!