” The Real Sex in the City” staari päristööks on abielumeeste võrgutamine

10 kommentaari

Kolmapäeva õhtuti Kanal11 eetris jooksev põnev reality show ” The Real Sex in the City” New Yorgi vallaliste naiste seiklustest on justkui unistuste elu naistele, kes ei osti püsisuhet.  Seda muidugi juhul, kui oskad mängida reeglite kohaselt. Sel kolmapäeval tõotavad naiste seiklused uusi pöördeid võtta. Kuid mitte sellest ei soovinud me täna rääkida… Buduaari tähelepanu on köitnud hoopis ühe saatekangelase töö, millega ta igapäevast leiba teenib.

Kolmapäeva õhtuti Kanal11 eetris jooksev põnev reality show ” The Real Sex in the City” New Yorgi vallaliste naiste seiklustest on justkui unistuste elu naistele, kes ei osti püsisuhet.  Seda muidugi juhul, kui oskad mängida reeglite kohaselt. Sel kolmapäeval tõotavad naiste seiklused uusi pöördeid võtta.

Kuid mitte sellest ei soovinud me täna rääkida… Buduaari tähelepanu on köitnud hoopis ühe saatekangelase töö, millega ta igapäevast leiba teenib ja uskuge meid, see palk on päris korralik. Nimelt töötab eksootilise välimusega seksikas Leoni meestevõrgutajana, inglise keeles kannab see ameti honeytrapi nimetust. Leoni tööülesanneteks on testida abielumeeste või tulevaste abikaasade vankumatut truudust ja 99% meestest langeb Leoni väitel tema poolt üles seatud lõksu. Naised, kes tahavad oma mehed truuduses kindlad olla, on nõus kulutama kindlustundele tuhendeid dollareid. See, et Leoni on meesetega osav, räägib  ka tõsiasi, et kaunitar suudab korraga hulluks ajada 6 mehe pea.  
Põnevast honeytrapi tööst saad täpsemalt lugeda inglise keelsest raamatust The Honey Trap , mida leiab internetipoodidest.

Mida arvad sina honeytrapi ametist? Kas oleksid nõus oma mehe truudust testima saates söödaks teise naise? Või oled seda juba teinudki?

Leoni seiklustele saad kaasa elada juba 15.oktoobri õhtul kell 21.00 Kanal11 show`s “Tõeline seks ja linn”.