”Toiduhullud” parandavad Kanal 11 ekraanil söömisharjumusi!

28 kommentaari
”Toiduhullud” parandavad Kanal 11 ekraanil söömisharjumusi!

Täna, 13. jaanuaril, algab Kanal 11s uus  tõsielusari „Toiduhullud“, kus toitumisspetsialistid aitavad lootusetult rappa jooksnud söömisharjumustega inimestel tervislikke eluviise omandada.      

Täna, 13. jaanuaril, alustab Kanal 11 uue  tõsielusarjaga „Toiduhullud“, kus toitumisspetsialistid aitavad lootusetult rappa jooksnud söömisharjumustega inimestel tervislikke eluviise omandada.

„Toiduhullud“ (originaalpealkirjaga „Eataholics“) on Briti tõsielusaade, kus toitumisspetsialistid ja arstid aitavad inimesi, kellel on elu jooksul välja kujunenud lausa katastroofilised söömisharjumused.

Iga episood võtab vaatluse alla ühe inimese ning jälgib tema püüdlusi loobuda rämpsmenüüst ja katsetest omandada tervislikumaid eluviise. Saatesse on kogutud üsna ekstreemsed juhtumid, kus näiteks ühe patsiendi menüü on terve elu koosnenud vaid pitsast ja kartulikrõpsudest. Kas saate meeskond suudab mehe teistmoodi mõtlema panna ning ta kolmest kartulikrõpsupakist koosneva hommikusöögi näiteks pudru vastu vahetada?

„Toiduhullud“ on Kanal 11 eetris kolmapäeviti kell 21:10.