UUS! Bravuurika Janice Dickinsoni tõsielusari Kanal11 ekraanil alates 29. märtsist!

UUS! Bravuurika Janice Dickinsoni tõsielusari Kanal11 ekraanil alates 29. märtsist!

  Täna, 29. märtsil alustab Kanal 11 eetris lõbus tõsielusari „Abbey ja Janice“.  „Abbey ja Janice“ (originaalpealkirjaga „Abbey & Janice: The Beauty & the Best“) on tõsielusaade, kus bravuurikas endine supermodell Janice Dickinsonasub Inglismaa tabloidide lemmiktüdrukust ja jalgpalluri naisest Abbey Clancy’st maailmakuulsat tippmodelli vormima.  

29. märtsil alustab Kanal 11 eetris lõbus tõsielusari „Abbey ja Janice“. 

„Abbey ja Janice“ (originaalpealkirjaga „Abbey & Janice: The Beauty & the Best“) on tõsielusaade, kus bravuurikas endine supermodell Janice Dickinson asub Inglismaa tabloidide lemmiktüdrukust ja jalgpalluri naisest Abbey Clancy’st maailmakuulsat tippmodelli vormima.

Abbey Clancy (tuntud Briti jalgpalluri Peter Crouchi elukaaslane) on nooruke modellihakatis, kes unistab maailmakuulsa modelli elust ja karjäärist. Tal õnnestus Briti modellisaates (Britain’s Next Top Model) tulla küll teisele kohale, aga loodetud modellileping jäi saamata. Talle tuleb appi maailma esimene supermodell Janice Dickinson, kes karmide võtete ja kohati lausa šokeerivate treenimismeetoditega asub tema unistust ellu viima.

Kas bravuurika Janice’i abiga vallutab Abbey maailma moeäri või purustavad Janice’i karmid meetodid hoopis ta enesekindluse?

 

„Abbey ja Janice“ on eetris teisipäeviti kell 21:00 Kanal11-s.