UUS HOOAEG! Kuidas näeb välja TÕELINE seks ja linn?

Kaksteist vallalist naist on võtnud endale nõuks halastamatus, ent suurte võimaluste linnas Los Angeleses teha karjääri ning leida meessoost kaaslasi, kellega käia kohtamas ning luua suhteid. Saate eesmärk on ööpäevaringselt läbi kaamerasilma jälgida naiste tegemisi, mis toovad televaatjateni nii läbielatud kurbust kui rõõmu, millega peategelased silmitsi seisavad. Vallaliste naiste igapäeva elu Los Angeleses on eetris esmaspäeviti kell 21.00, Kanal 11-s.

Kaksteist vallalist naist on võtnud nõuks halastamatus, ent suurte võimaluste linnas Los Angeleses teha karjääri ning leida meessoost kaaslasi, kellega käia kohtamas ning luua suhteid.

Saate eesmärk on ööpäevaringselt läbi kaamerasilma jälgida naiste tegemisi. Televaatjateni tuuakse nii läbielatud kurbust kui rõõmu, millega peategelased silmitsi seisavad. Kas Los Angeleses on vallalisi häid mehi, millised on sealsed kuumemad peod ja kes 12 vallalisest kaunitarist selle seriaali jooksul tõelise armastuse leiab?

Vallaliste naiste igapäevaelu Los Angeleses on eetris esmaspäeviti kell 21.00, Kanal 11-s. Vaata esimese osa kordust juba sel kolmapäeval kl 14.00.