Vaata, mida põnevat SonyTV sulle lähiajal pakub!

Vaata, mida põnevat SonyTV sulle lähiajal pakub!

Telekanal Sony Entertainment Televison toob veebruarikuus vaatajateni palju uut ja põnevat nii seriaalide kui ka filmide osas. Allpool on täpsustav info selle kohta, mida peagi teleekraanidelt näha saab.

Telekanal Sony Entertainment Televison toob veebruarikuus vaatajateni palju uut ja põnevat nii seriaalide kui ka filmide osas. Allpool on täpsustav info selle kohta, mida peagi teleekraanidelt näha saab.

Seriaalid: 


Borgiate tõeline lugu 1.–3. hooaeg, argipäeviti kell 23.50, alates 2. veebruarist

Auhinnatud seriaalilooja Tom Fontana (OZ) ja sarja “The Wire” stsenaristid on koos loonud sarja, mis räägib Katalaani kardinali Rodrigo ja tema perekonna tõusust omaaegse maailma valitsejateks. Kuigi kirikumees, ei öelnud Rodrigo ära ühestki lihalisest rõõmust. Ta mitte ainult ei konspireerinud ja sepitsenud plaane kaaskardinalide ning valitsejate vastu, ta õhutas tagant intriige ja rivaalitsemist ka oma perekonna sees, seades niiviisi selle eksistentsi korduvalt küsimärgi ette. Tegevus leiab aset 15. sajandi viimasel kümnendil, renessansiaja tipus, ajal, mil elasid Michelangelo, Da Vinci ja Botticelli. Sarja kunstnikutöö, kostüümid ja ülesvõte on hiilgavad, aga ka näitlejatööd on silmapaistvad. John Dorman on Rodrigona vaieldamatu staar, hiilgava rolli teeb ka Art Malik Rodrigo eluaegse sõbra Francesc Gacetina. 

Peaosades: John Doman, Mark Ryder, Stanley Wweber, Isolda Dychauk, Marta Gastini 

Žanr: Draama

 

Ülisalajane (The Fringe) 3. hooaeg, argipäeviti kell 20.00, alustab 13. veebruaril

Selle ulmedraama peategelased on FBI agent Olivia Dunham (Anna Torv, The Secret Life of Us), nupumees Peter Bishop (Dawson’s Creek‘s Joshua Jackson) ja kuulus teadlane dr Walter Bishop (John Noble, Lord of the Rings: The Return of the King), kes töötavad koos ülisalajases osakonnas, mis tegeleb paranormaalsete nähtustega.  Nad puutuvad päevast päeva kokku seletamatute juhtumitega ning avastavad seeläbi uskumatuid asju ja juhtumisi. 

Kolmandal hooajal asuvad FBI agent Olivia Dunham, andekas, aga kergeltärrituv teadlane Walter Bishop ja tema osavate kätega poeg Peter Bishop uurima seninägematuid juhtumeid ning võitlema teaduse ja paranormaalse piirimail peituvate ohtudega. Maailm, mida ei eksisteeri, on tegelikult olemas ja The New York Times kirjeldab sarja kui kõige rahuldustpakkuvamat kõigile vaatajatele mõeldud ulmesarja.

Peaosades: Anna Torv, Joshua Jackson, Jasika Nicole, John Noble, Lance Reddick  

Žanr:  Ulme, Draama  

Auhinnad: Critics’ Choice Television Awards, kandideeris parima draamasarja auhinnale, Anna Torv kandideeris parima draamanäitlejanna auhinnale, John Noblew parima kõrvalosa auhinnale draamasarjades. Võitis Entertainment Weekly’ga-aastase publikuhääletuse auhinna, sari sai parima draamasarja auhinna, Anna Torv sai parima draamasarja näitlejanna auhinna. 

 

Sisejuurdlus (Line of Duty) 2. hooaeg, laupäeviti kell 21.00 (kaks osa korraga), alates 21. veebruarist

Kui korruptsioonivastane eriüksus uurib juhtivate politseinike tegemisi, algab kassi-hiire mäng, kus kaalul on palju enamat kui lihtsalt ametipost. Peagi käib mäng elu ja surma peale.

Sisejuurdluse teine hooaeg toob kuue osa kaudu vaatajateni uue korruptsiooniloo politseitöös. Sari algab juhtumiga, kus kurjategijad ründavad politseikonvoid, mis toimetab pealtnägijat tunnistajakaitsesse. Kolm politseinikku saavad surma ja tunnistaja vigastada. Ainus ellujäänud politseinik on  uurija Lindsay Denton (Keeley Hawes). Ülema asetäitja Mike Dryden (Mark Bonnar) võtab asja isikliku uurimise alla.  Uurija Steve Arnott (Martin Compston), konstaabel Kate Fleming (Vicky McClure) ja ülem Ted Hastings (Adrian Dunbar) hakkavad koos uurija Georgia Trotmaniga (Jessica Raine) ülimalt keerulist juhtumit uurima.

Peaosades: Martin Compston, Vicky McClure, Adrain Dunbar, Craig Parkinson, Neil Morrissey 

Žanr:  Draama, Põnevik, Krimi

Auhinnad: 2012 Royal Television Society Midlands Awards: Parim draamaprogramm, Parim meespeaosa – Lennie James, Parim uustulnuk näitleja – Gregory Piper.  2014 Freesat Awards – Parim teledraama, 2014 Crime Thriller Awards:  Parim naisnäitleja – Keeley Hawes. 2014 Royal Television Society Craft&Design Awards, parim montaaž draamažanris – Andrew McClelland.

 

Filmi esilinastused:

Ludwig II, reede, 6. veebruar kell 21.00

Ühe uuema aja kõige põnevama elukäiguga monarhi, Baieri kuninga Ludwig II uus eluloofilm. Selles räägitakse tema trooniletõusust 18. aastasena ja sõprusest helilooja Richard Wagneriga ning kirglikust andumusest tolle muusikale. Filmis vaadeldakse tema poliitilisi seiskohti, armastust ekstravagantsete paleede vastu ning lõplikku eemaletõmbumist üksildusse.

Lavastajad: Marie Noelle, Peter Sehr 

Peaosades: Sabin Tambrea, Sebastian Schipper, Paula Beer 

Žanr: Eluloofilm, Draama, Ajalugu

 

Mees teeb, mis mees saab (Mann Tut Was Mann Kann), reede, 20. veebruar kell  21.00

Igavene poissmees Paul armub Irisesse, eks on juba peaaegu abielus. Kuigi kõigil Pauli sõpradel on oma naisteprobleemid, kogunevad nad tema korterisse, et anda mehele nõu, kuidas Iris vale mehega abiellumisest päästa.

Kas sõprade ja pudeli veini abiga saab olukorra lahendada? Selles püüabki Paul teravmeelses  romantilises komöödias selgusele jõuda. Lõppude lõpuks ei pruugi kõik endale parimat paarilist leida, aga ega halvasti ka midagi ei lähe! Film põhineb Hans Rathi menuraamatul. Saksamaal saavutas film populaarsuse nii naiste kui meeste hulgas.

Peaosades: Wotan Wilke Möhring, Jasmin Gerat, Jan Josef Liefers

Lavastaja: Marc Rothemund

Žanr:  Romantika, Komöödia