Reklaam sulgub sekundi pärast

Ettevaatust külmetushaigused!


Tänavusel varakevadel on külmetushaigustesse nakatunud erakordselt suur arv inimesi. Ja haiguselainel ei näi justkui lõppu tulevat. Kas oled sinagi endale nakkuse saanud? Teeb tuju kurvaks, kas pole? Siiski on olemas viise, kuidas nakatumisest hoiduda ja seda ennetada. Järgnevas artiklis on selleks hüva nõu.

[email protected]


Tänavusel varakevadel on külmetushaigustesse nakatunud erakordselt suur arv inimesi. Ja haiguselainel ei näi justkui lõppu tulevat. Teeb tuju kurvaks, kas pole? Siiski on olemas viise, kuidas nakatumisest hoiduda ja seda ennetada.

Kõige parem ennetamine oleks haiguslaine puhul loomulikult see, kui haiged ilusti kodus püsiks ja välja ei kipuks. Kahjuks käivad poolhaiged inimesed siiski väljas ja köhivad ühistranspordis oma pisikuid lahkelt laiali. Ainult mine ja korja need sealt endale külge. Seega oleks tark idee ühistransporti vältida. Juhul kui elad töökohale lähedal, mine parem jala!

Kui oled omale pisiku külge saanud ja tunned, et hakkad haigeks jääma, püsi kodus ja ära hakka kohe polikliiniku poole tormama. Polikliinikus võid saada endale hoopis raskemaid nakkusi külge nendelt haigetelt, kes uste taga oma korda ootavad. Püsi kodus ja joo sooja jooki, võibolla ei jäägi sa siis haigeks. Kui aga oled siiski haigestunud, helista perearstile ja las tema otsustab, kas pead oma värisevad sammud polikliiniku poole seadma või mitte.

Kõige nakkusohtlikumad eritised on sülg ja tatt (ninas). Seega kui tunnete, et olete nakatunud, hoiduge igasugustest vähem ja rohkem seksuaalsetest tegevustest. Vastasel korral kannate nakkust edasi. Peale nakkuse saamist läheb aega kuni 7 päeva, et haigus esile tuleks. Nakkust levitama hakkab ta aga kohe peale selle saamist.

Kuidas haigust enda jaoks kergemaks teha?

â