Häbitu VIDEO: see youtuber sõimab paksukesi ja naerab nende üle

Häbitu VIDEO: see youtuber sõimab paksukesi ja naerab nende üle

Sarkasmi armastav YouTuber Nicole Arbour postitas paar päeva tagasi internetti skandaalimaigulise video “Dear Fat People”, mis on tänaseks saanud üle miljoni vaatamise. Video ajas ülekaalulised inimesed maruvihaseks ning see võeti mõneks ajaks isegi maha, ent selle peale tegi Nicole uue ja veelgi skandaalsema video “Most Offensive Video EVER”.

Sarkasmi armastav youtuber Nicole Arbour postitas paar päeva tagasi internetti skandaalimaigulise video “Dear Fat People”, mis on tänaseks saanud üle miljoni vaatamise. Video ajas ülekaalulised inimesed maruvihaseks ning see võeti mõneks ajaks isegi maha, ent selle peale tegi Nicole uue ja veelgi skandaalsema video “Most Offensive Video EVER”.

Täna on mõlemad videod Youtube’is nähtavad ning vaatajate arv kasvab minutitega.

Nicole on oma videotes alati nalja visanud ning ta ütleb ausalt, et kui tema naljad kedagi ärritavad või vihale ajavad, siis talle pakub see ainult rõõmu. Paljud peavad tema videoid lõbusateks vahepaladeks ning ei võta neid tõsiselt – tegu on siiski puhtalt meelelahutusega. Seega tegu on youtuberiga, kes ei jäta külmaks kedagi!

Ilmekad näoilmed käivad Nicole’i jutuga alati kaasas

Allpool on lisatud kaks intrigeerivat Youtube’i videot – esimeses videos viskab Nicole nalja nende paksukeste üle, kes on paksud, sest nad söövad liiga palju ja liiguvad liiga vähe. Neid, kes on ülekaalus haiguse tõttu, Nicole ei puuduta ja seda mainib ta ka oma esimeses videos. Ta räägib ka nälgivatest peredest, kellel pole üldse süüa ning toob välja konkreetseid põhjuseid, miks ta paksukesi kiusab. 

Teine video sai tehtud vaid sel põhjusel, et paksukesi kiusav video võeti maha! Kohe, kui ta teise video üles pani ja see ligi 200 000 vaatamist oli saanud, pandi ka esimene video uuesti üles. Miks? Ilmselt saadi aru, et Nicole siiski ei taha kellelegi halba, vaid pigem loodab oma sarkasmiga ülekaalulistele selgeks teha, et nad peavad end käsile võtma.

Mõlemad videod tekitavad inimestes vastakaid emotsioone ja külmaks ei jäta need ilmselt kedagi.

Vaata videoid allpool ja anna teada, mida sina selle youtuberi saavutustest arvad?