HOOLIGEM KOOS: Toeta sinagi rinnavähi ennetustööd!

HOOLIGEM KOOS: Toeta sinagi rinnavähi ennetustööd!

OSALE HEATEGEVUSLIKUS AKTSIOONIS! Laupäeval, 14ndal juulil toimub Kadrioru staadionil heategevuslik jalgpallimäng, kus mängivad Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond. Tule koos perega! Mängu vaheajal esineb kaunis laulja Lea Liitmaa, avatud on Kalju Mängude Maja ja Maxima ühine batuutidega varustatud lasteala ning mängu kannab üle ETV.

OSALE HEATEGEVUSLIKUS AKTSIOONIS! Sel laupäeval, 14ndal juulil toimub Kadrioru staadionil heategevuslik jalgpallimäng, kus mängivad Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond. Tule koos perega! Mängu vaheajal esineb kaunis laulja Lea Liitmaa, avatud on Kalju Mängude Maja ja Maxima ühine batuutidega varustatud lasteala ning mängu kannab üle ETV.

“Tahame Hooligem Koos kampaania sõnumiga naisteni jõuda läbi meestemaailma ning oleme sellepärast valinud oma kampaania partneriks Nõmme Kalju jalgpalliklubi. Lähenedes naistele läbi jalgpalli ja meestemaailma soovime oma kampaania sõnumiga edasi anda positiivset ellusuhtumist, kutsudes ka mehi koos naistega üheskoos rohkem hoolima ja naisi toetama. Ootame kõiki naisi osalema jalgpallimatšil bikiinides ja teksades, näitamaks üles oma toetust rinnavähi ennetuskampaanias”, kommenteerib kampaania eestvedaja Triin Tulev. Hooligem Koos sarnaseid kampaaniaid tuntakse hästi mujal Euroopas ja USA’s. 

Sinu kohalolek ja aktsioonis osalemine on suureks toeks. Kõikidele bikiinides ja teksades aktsioonile tulnud naistele on sissepääs jalgpallimängule tasuta!

Nõmme Kalju kingib kõikidele aktsioonis osalevatele naistele hooajakaardi, millega pääseb tasuta igale Nõmme Kalju kodumängule. Osalejate vahel toimuvad erinevad loosid ning meeneid jagavad ka teised kampaaniaga liitunud toetajad!

Hooligem Koos kampaania algatajad on tuntud Eesti naised Triin Tulev, Tanja Mihhailova, Krista Lensin, Kirsti Timmer, Maris Uusna, Anu Saagim, Laura Kõrgemäe, Helen Mahmastol, Beatrice, Lea Liitmaa, Katrin Väli, Gerli Rosenfeld ja teised avalikuelu tegelased. “Hooligem Koos” kampaaniaga saavad liituda ka kõik teised, kes hoolivad!

Premium liiga XVII voor, Nõmme Kalju – Paide Linnameeskond, laupäeval, 14. Juunil algusega kell 16.00, Kadrioru staadionil. Väravad avatakse kell 15.00.

Mängu üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/465658193535651/

 

Piletiinfo:

Kohapeal 10 €

Facebook attending: 3,5 €

Eelmüük 2,5 € Piletilevi

Piletite eelmüügi otselink: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/jalgpall-premium-liiga–nomme-kalju-vs-paide-linnameeskond-142336/


Lapsed ja pensionäärid 2,5 €

VIP pilet: 35 € – VIP pilet sisaldab kohta VIP looźis, sööke, jooke ja sissepääsu Optibet Lounge.


Lisainfo:

https://www.facebook.com/HooligemKoos

www.kaljufc.ee

 


Sarnased artiklid