Mida teha kui su mees on alkohoolik?

Alkoholism on tänapäeval laialt levinud haigus. Paljud ei tunnista seda, et neil on alkoholiga probleeme. Ja isegi kui inimene tunnistab, et ta alkoholiga liialdab, ei ole kerge end muuta.
32 aastane ülle on alkoholi sõltuvusega üsna tuttav, nimelt on tema mees alkohoolik. ülle mees Jüri on käinud AA kohtumistel ja vestelnud isegi psühholoogiga, aga joomisest pole ta lahti saanud. Neil on ka 2 aastane poeg. ülle ütleb, et ta ei soovi, et poeg iga õhtu akna peal baaris tuuseldavat  isa ootab.

kadri@buduaar.eeAlkoholism on tänapäeval laialt levinud haigus. Paljud ei tunnista seda, et neil on alkoholiga probleeme. Ja isegi kui inimene tunnistab, et ta alkoholiga liialdab, ei ole kerge end muuta. 32 aastane ülle on alkoholi sõltuvusega üsna tuttav, nimelt on tema mees alkohoolik. ülle mees Jüri on käinud AA kohtumistel ja vestelnud isegi psühholoogiga, aga joomisest pole ta lahti saanud. Neil on ka 2 aastane poeg. ülle ütleb, et ta ei soovi, et poeg iga õhtu akna peal baaris tuuseldavat  isa ootab.
â