TEST naistele: kas sina vingud oma välimuse kallal liiga palju?

TEST naistele: kas sina vingud oma välimuse kallal liiga palju?

Naisi, kes on oma välimusega sajaprotsendiliselt rahul, on vähe! Tänapäeva ühiskonnas peetakse välimuse rõhutamist nii oluliseks, et isegi mehed tunnevad end ebakindlalt ja see omakorda mõjub emotsionaalselt üsnagi rusuvalt. Kõige mõistlikum on õppida oma keha armastama sellisena, nagu ta on ning muidugi hoolitseda selle eest, et sinu organism saaks täisväärtuslikku toitu ning et elustiil oleks piisavalt liikuv – seda on vaja selleks, et sa oleksid terve!

Naisi, kes on oma välimusega sajaprotsendiliselt rahul, on vähe! Tänapäeva ühiskonnas peetakse välimuse rõhutamist nii oluliseks, et isegi mehed tunnevad end ebakindlalt ja see omakorda mõjub emotsionaalselt üsnagi rusuvalt.

Kõige mõistlikum on õppida oma keha armastama sellisena, nagu ta on ning muidugi hoolitseda selle eest, et sinu organism saaks täisväärtuslikku toitu ning et elustiil oleks piisavalt liikuv – seda on vaja selleks, et sa oleksid terve!

Kuid kas sina oled oma kehaga rahul? Kui tihti sa näiteks võtad teemaks selle, kui palju sa juurde oled võtnud või et kuidas ja mida sa eile õhtul sõid? Kas sa vingud oma keha pärast liiga palju? Tee läbi see test ja saad ausa vastuse!

Kui selgub, et sa oled oma keha suhtes liiga kriitiline ning õnnetu, siis ehk oleks aeg vingumise asemel end hoopis käsile võtta?

Testi saad teha siin