Gourmet Perle ja Gourmet Gold – eriliste kiisude lemmikvalik

2 kommentaari
Gourmet Perle ja Gourmet Gold – eriliste kiisude lemmikvalik

Me teame hästi, milline on kõige erilisem ja tähtsam kiisu maailmas. Sinu oma. Selleks, et ka iga päev ta elus oleks eriline ja võrratu, oleme loonud Gourmet Perle ja Gourmet Goldi kassieinete sarjad. Need erilised road rõõmustavad iga kassi. Ning heatujuline ja terve kass, kelle kõhutäis on parim ja meeldejäävaim, on ka Sinu jaoks suure rõõmu allikas.

Me teame hästi, milline on kõige erilisem ja tähtsam kiisu maailmas. Sinu oma.

Selleks, et ka iga päev ta elus oleks eriline ja võrratu, oleme loonud Gourmet Perle ja Gourmet Goldi kassieinete sarjad. Need erilised road rõõmustavad iga kassi. Ning heatujuline ja terve kass, kelle kõhutäis on parim ja meeldejäävaim, on ka Sinu jaoks suure rõõmu allikas.

Gourmet Perle ja Gourmet Gold on midagi enamat lihtsast kassitoidust. Mõlemad sarjad on mõeldud lausa neljajalgsele gurmaanile ning kõik tooted on valmistatud kõige kõrgemate kulinaarsete kassitoidustandardite järgi.

Gourmet Perle sarja eined koosnevad üksnes omas mahlas õrnalt hautatud liha või kala fileetükkidest saavutamaks parimat ja kõige külluslikumat maitset. Hõrku vaheldust jätkub ning Su lemmik ei tüdine einetest eal, kuna maitsekombinatsioone on sarjas lausa kuus.
Gourmet Perle on saadaval kanaga, loomalihaga ning ka kombinatsioonides: võid oma kiisule pakkuda forelli-spinatieinet ning ulukiliha-aedviljarooga. Gourmet Perle Seaside Duos on koos punane ja valge kala, Gourmet Perle Delicate Meats Duo aga on õrn kombinatsioon kana- ja loomalihast.
Gourmet Perle tooted koosnevad minifileedest ja on suletud pakendeisse õhukindlalt, mis tagab värskuse, mahlasuse ning ideaalse maitse ja tekstuuri kuni viimase suutäieni. Kassitoidud on saadaval käepärastes pakkides, neid võib pakkuda nii sinu kassi tavalise toidu kõrvale kui ka eraldiseisva einena.

Gourmet Gold on esinduslik kollektsioon suussulavatest hõrgutistest, mis ka kõige nõudlikuma kassi keelt limpsama panevad. Kvaliteetsed koostisosad on õrnalt küpsetatud ning tootesarjas on rohkelt erinevaid maitsekombinatsioone ja tekstuure, et oma lemmikut igapäevaselt üllatada.
Hõrkude pasteetide valikus pakub Gourmet Gold kana-,  loomaliha-,  tuunikala-,  ja kalkunipasteeti. Kastmega kergelt küpsetatud tükkide valikus on kolm kombinatsiooni: need eined on kalkuni- ja pardilihast, kanalihast ja lõhest ning kanalihast ja maksast. Lisaks kuulub Gourmet Goldi tootesarja topeltnaudingu valik, kus õrnad tükid on kombineeritud õhukeste fileehelvestega – sellest hõrgust erinevaid tekstuurielamusi pakkuvast sarjast leiad oma lemmikule loomaliha-kanaeine ning küüliku-maksaroa.
Kõik Gourmet Goldi kiisueined on müügil 85-grammiste konservidena.

Kui sa oled nõus, et Sinu kiisu on lihtsalt võrratu uinuv kaunitar, siis võta osa ka meie kevadisest kiisumängust SIIT