Colgate valib ilusamat naeratust Buduaar.ee pildigaleriist!

Meile meeldivad terved hambad. Seetõttu ei otsi me mitte katkiste hammastega inimesi, vaid valime koos  Buduaari lugejate ja Colgate Sensitive ´iga  välja kõige ilusama naeratuse!  Kingime ära uue hambapasta Colgate Sensitive`i 50 tootekomplekti ning valime välja ilusama naeratuse omaniku, keda Colgate premeerib  2000-kroonise Tõnismäe Hambakliiniku kinkekaardiga. Võitja võib selle raha eest hambaid puhastada, kontrollida, valgendada või kaunistada. Ja loodetavasti on ta nõus ka Buduaarile rääkima,kuidas tal kliinikus läks.

Meile meeldivad terved hambad  seetõttu ei otsi me mitte katkiste hammastega inimesi, vaid valime koos Buduaari lugejate ja Colgate`iga välja kõige ilusama naeratuse!  Kingime ära Colgate Sensitive 50 tootekomplekti ning valime välja ilusama naeratuse omaniku, keda Colgate premeerib  2000-kroonise Tõnismäe Hambakliiniku kinkekaardiga. Võitja võib selle raha eest hambaid puhastada, kontrollida, valgendada või kaunistada. Ja loodetavasti on ta nõus ka Buduaarile rääkima, kuidas tal kliinikus läks.

Mida selleks tegema peab?

Pane oma ilusa naeratuse pilt enne 25. septembrit üles Buduaar.ee pildigaleriisse  ning me valime lugejahääletuseks välja 10 pilti. Võidab see, kelle naeratus lugejatele kõige rohkem meeldib! Võistlus algab nüüd….ja 50 kiiremat ilusa naeratuse omanikku saavad kingiks Colgate Sensitive tootekomplekti. Galerii leiad siit: http://buduaar.ee/Kuluaar/Galerii/