Eluohtlik: uus dieet viib lisaks kilodele ka tervise?!

Uusi dieete mõeldakse iga päev välja ning kevadisel perioodil tuleb neid nagu seeni pärast vihma! Dokumentaalfilmide režissöör Alexander Siry avalikustas hiljuti äärmiselt ekstreemse toitumiskava, mida praktiseerid teise maailmasõja perioodil venelased - nemad ei teinud seda muidugi vabatahtlikult, sõja ajal lihtsalt polnud suurt valikut.

Uusi dieete mõeldakse iga päev välja ning kevadisel perioodil tuleb neid nagu seeni pärast vihma! Dokumentaalfilmide režissöör Alexander Siry avalikustas hiljuti äärmiselt ekstreemse toitumiskava, mida praktiseerid teise maailmasõja perioodil venelased – nemad ei teinud seda muidugi vabatahtlikult, sõja ajal lihtsalt polnud suurt valikut.

Dieedi koostisosadeks on leib ja viin ning Alexander on seda söömiskava jälgides kaotanud viimase kahe aasta jooksul ligi 100 kg. Nüüd, mil ta soovitab seda ka teistele, on ta vastukajaks saanud vaid kriitikat, sest inimeste sõnul on tegu eluohtliku dieediga, mis on lausa mõistusevastane! Milline see dieet siis täpsemalt välja näeb – päevamenüü koosneb kahest komponendist, milleks on leib ja viin. Päevas tohib süüa 400 grammi leiba ja juua 100 grammi puhast viina. Ja neid tuleb tarbida eraldi aegadel!

Teise Maailmasõja ajal pidid venelased 900 päeva kestnud näljaperioodi ajal nii sööma, mille tulemusena sajad tuhanded neist surid nälga!

Siin on pildid Alexandrist – enne ja pärast seda karmi dieeti

Antud dieet ei ole tervislik ning põhjus, miks me sellest kirjutame, on täpselt seda öeldagi – tegu on dieediga, mida praegusel ajal ülemaailmselt levitatakse, ent kohe kindlasti ei tohi seda ise proovida, sest see on eluohtlik!

Allikas: buzzfeed.com