Eratreener Aigar treenib ainult ülekaalulisi naisi

Eratreener Aigar treenib ainult ülekaalulisi naisi

Saage tuttavaks eratreener Aigariga, kes võttis meiega ühendust, sest leiab, et meie ja ka teiste naisteajakirjade lood, mis õpetavad naisi ilusamaks, saledamaks ja õnnelikuks saama, on mõttetud ja ei anna tegelikult tulemust. “Ütlen teile, mida üks naine vajab, et kaalust alla võtta ja ilus ning seksikas olla – ta vajab maskuliinset toetuspunkti. Vajab, et temasse keegi usuks ja koos temaga eesmärki saavutaks, kes näeb tema ilu, mis on käesirutuse kaugusel. Enamik Eesti mehi ei saa selle ülesandega hakkama ja otsivad seetõttu kergemat varianti – juba tuunitud naist.” Aigar, kes on spetsialiseerunud ainult paksukeste naiste treenimisele, ütleb, et on elu jooksul vähemalt kümmekond ülekaalulist naist supermodelli mõõtu tuuninud ning ebaõnnestujaid tema karjääris ette pole tulnud. “

Saage tuttavaks eratreener Aigariga, kes võttis meiega ühendust, sest leiab, et meie ja ka teiste naisteajakirjade lood, mis õpetavad naisi ilusamaks, saledamaks ja õnnelikuks saama, on mõttetud ja ei anna tegelikult tulemust. “Ütlen teile, mida üks naine vajab, et kaalust alla võtta ja ilus ning seksikas olla – ta vajab maskuliinset toetuspunkti. Vajab, et temasse keegi usuks ja koos temaga eesmärki saavutaks, kes näeb tema ilu, mis on käesirutuse kaugusel. Enamik Eesti mehi ei saa selle ülesandega hakkama ja otsivad seetõttu kergemat varianti – juba tuunitud naist.” Aigar, kes on spetsialiseerunud ainult paksukeste naiste treenimisele, ütleb, et on elu jooksul vähemalt kümmekond ülekaalulist naist supermodelli mõõtu tuuninud ning ebaõnnestujaid tema karjääris ette pole tulnud.

“Ma pole mingi ilukirurg, aga minu meetod toimib, 95% naistest on tuunitavad ja ülejäänud 5%-le ütlen kohe “ei”. Ma valin naist raami järgi, sest hea raam on kõige olulisem.  Kui olen sellise naise välja valinud, siis teen talle isikliku pakkumise koos vaeva nägema hakata.” Eratreeneri tasu küsib Aigar 100 eurot nädalas, mis sisaldab endas psühholoogilist tuge ja treening- ning toitumiskavasid ja ühiseid trenne ning ei sõltu treeningkordade arvust. “Kui vaja, siis teen temaga kas või kaks trenni päevas,” selgitab noormees tagamaid, miks ta ei küsi trennihinda, vaid küsib nädalatasu.”Kui on üks kindel summa, siis on klient motiveeritud rohkem trenni tegema.” Lisaks tuleb vajadusel tasuda spordiklubi liikmemaks, kus naine trennis käia soovib. “Mina pole seotud ühegi spordiklubiga ja lähen sinna, kuhu soovib minna minu klient, aga kui vähegi võimalik, siis me spordiklubisse ei lähegi.”

Aigar rõhutab korduvalt, et trenn moodustab väga väikese osa päevast ja treenerid tihti ei hooli sellest, mida klient muul ajal teeb. “Oluline on 24-tunnine toetus inimesele, kes kaaluga võitleb,” ütleb Aigar. Mehe sõnul kulubki tal kõige rohkem aega just internetis ja telefoni otsas õhtuti oma klientide meelemuutuste rahustamisele ja ärakuulamisele. “Ma teen kõik, et naine end hästi tunneks. Mõnikord isegi flirdin temaga, et ta tunneks, kui seksikaks trenn teda muutunud on, kuigi võib olla on ta kaotanud 25 kilost alles kaks kilo. Arvestades minu töömahtu on 100 eurot väga väike tasu, aga ma ei teegi seda ainult raha pärast. Parim tasu on see, kui paksukesest saab supermodelli välimusega kaunitar.”  Aigar ütleb, et enamik tänapäeva treenereid on raha peal väljas ja nad ei ole tegelikult oma klientidele abiks ja toeks ning ta kutsub kõiki eratreenerid üles olema lõpuni oma klientide kõrval ja täitma oma treeneri missiooni. “Ma tean, et see on raske, aga see töö on nagu arstitöö – sa oled 24 h valves ja vajadusel nõus aitama.” Aigar ütleb, et kuna enamik tema klientidega tekib ka usalduslik sõbrasuhe, sest koostöö sarnaneb ühise lahingu võitmisega, siis annab ta tihti naistele ka nõu, mida oma välimuse juures muuta, et olla meestele atraktiivsem. “Uskumatu, kui palju vajavad naised sellist abi ja kui vähestel on elus mehi, kes neil aitavad selliseid otsuseid vastu võtta või kas või ütlevad naisele, et sa näed hea välja.”

Aigar ütleb, et kõige rohkem tuleb head töömaterjali Rakvere ja Jõhvi kandist ning Lõuna-Eestist. “Olen kohanud mitmeid maapiirkonnast tulevaid naisi, kes isegi tänapäeval ei tea, et intiimpiirkonnad ja jalad võiksid olla karvadest puhtad. Küüned, juuksed ja meik on neil tihti sellised, nagu läheksid karnevalile. Rääkimata sellest, et mida nad seljas kannavad ja kuidas toituvad. Üks neiuke, kel oli muide imeilus nägu, aga kellel oli nii umbes 40 kg ülekaalu, ei olnud elus kunagi sporti teinud. Isegi kehalisest kasvatusest oli ta kogu aeg puudunud tervislikel põhjustel. Ma tuunisin selle naise pooleteise aastaga selliseks kaunitariks, et nüüd elab ta Hispaanias ja hullutab sealseid mehi ning muuhulgas on ka kõik terviserikked kadunud ning temast endast on saanud eratreener. Inimesed vajavad tõuget ja õiget suunda,” ütleb Aigar, kellele meeldivad “inetust pardipojast kauniks luigeks” väljakutsed.

Nimesid nimetamata lisab entusiastlik eratreener, et üks tema naistest on isegi Eesti Playboyle poseerinud. “See on tõeline kompliment mulle kui treenerile, kui pärast suurt tööd ja vaeva on naise välimus ja sisemus läbi teinud sellise muutuse, et ta on nõus ka riided avalikult seljast viskama.” 

 

Aigar kutsub üles kõiki teisi treenereid oma töösse  pisut loomingulisemalt ja pühendunumalt suhtuma. “Oluline on, et sa tegeled iga inimesega personaalselt ja ei piirdu ainult toitumiskava ja harjutuste väljapakkumisega. Tihti tuleb olla ka psühholoog, sest kehakaalu probleemid ei ole kinni ainult trennis ja toitumises. Ma näiteks tean paljusid, kes on minuga kohtudes rääkinud, et nad on geneetiliselt paksuks loodud. Võite ise mõelda, kust tuleb alustada sellise inimese muutumisprotsessis ja see koht ei ole teps mitte jõusaal.”

 

Meie küsimusele, et kuidas naised Aigariga ühendust saaks võtta, kui sooviksid samasugust nn tuunimist läbi teha, ütles mees, et tema reklaami ei vaja ning hetkel on tal tööd rohkem kui aega.

 

Buduaar.ee