Meigi kandmine trennis: mida võib ja mida mitte?

Meigi kandmine trennis: mida võib ja mida mitte?

Kõige parem on minna trenni ilma meigita, sest nii saab nahk hingata ja sa ei pea kartma pandasilmade efekti, ent vahel võib naha olukord lihtsalt olla selline, et ilma meigita avalikus kohas olla ei taha. Samas trenni vahele jätta kindlasti ei tasu, seega kõige parem oleks teada paari väikest nippi, kuidas ennast enne trenni meikida. Allpool on välja toodud soovitused, mida tasub ja mida ei tasu teha!

Kõige parem on minna trenni ilma meigita, sest nii saab nahk hingata ja sa ei pea kartma pandasilmade efekti, ent vahel võib naha olukord lihtsalt olla selline, et ilma meigita avalikus kohas olla ei taha. Samas trenni vahele jätta kindlasti ei tasu, seega kõige parem oleks teada paari väikest nippi, kuidas ennast enne trenni meikida.

Allpool on välja toodud soovitused, mida tasub ja mida ei tasu teha!

Mida ei tasu teha

– ära kasuta jumestuskreemi, BB-kreemi ega CC-kreemi. Kõik sellised kreemid ummistavad poore, kui sa trennis higistad. Kui sa lähed trenni niisama olema ja higistada ei plaani, siis tekib küsimus, mis eesmärgil sa sinna üldse lähed?

– ära kasuta rasvaseid õli baasil valmistatud kosmeetikatooteid. Ka rasvane huuleläige pole hea mõte, sest sa võid sellega riietele pleki teha ja seda hiljem maha pesta pole just kõige mugavam. 

– ära kasuta värve! Lauvärvid, huulepulgad, põsepunad – need ei püsi trenni tehes peal ja tulemuseks pole just kõige kaunim vaatepilt. 

– ära pinguta silmameigiga üle – tegelikult ei ole sul trenni minnes vaja mitte ühtegi silmapliiatsit ega lauvärvi.

Mida tasub teha

– kasuta mineraalpuudrit. Selle abil saad peita väiksemad iluvead ja see ei ummista poore.

– kasuta kerget kulmugeeli. Kulmud raamivad meie nägu ning lisavad näole ilmekust. Kulmugeeli abil on võimalik väga lihtsalt kulmukuju korrigeerida ja see ei määri ka siis, kui teed rasket trenni, mis paneb higistama.

– kasuta niisutavat huulepalsamit.

– kasuta peitepulka, et ebameeldivad punnikesed peita.

– kasuta veekindlat ripsmetušši. Mida kvaliteetsem toode, seda parem. Ja mis seal salata – kui leiad ripsmetuši, mis isegi pärast trenni ilusti püsib, võid olla kindel, et tegu on väärt tootega.

 

Kokkuvõttes kehtib siinkohal lihtne reegel – vähem on rohkem!

Allikas: Stylecaster.com