15.06 Buduaar Fashion Night’il astuvad üles Eestis enim hinnatud modellid!

15.06 Buduaar Fashion Night’il astuvad üles Eestis enim hinnatud modellid!

Sel reedel, 15.06 toimuval Buduaar Fashion Night’il astuvad Max&Co moeshow‘l üles Eestimaal enim hinnatud modellid, kelle nägu soovib oma show’s näha iga moebränd!

Sel reedel, 15.06 toimuval Buduaar Fashion Nightil astuvad Max&Co moeshow‘l üles Eestimaal enim hinnatud modellid, kelle nägu soovib oma show’s näha iga moebränd!

Restoran/lounge’is Number 9 toimuval show’l kõnnivad kaunites Max&Co riietes kuumad modellid Joanna Ojastu, Adele Rüütel, Marilin Kaareste, Triin-Ketlin Siska ja Leanika Bauman. Nendele naistele on pealinnas suur nõudlus – näiteks võis näha Adelet eelmise aasta Ilu Sõnumi reklaamnäona. Sihvakat blondiini Marilini näeb aga verivärskes A-Rühma muusikavideos “Hakka pihta”. Kaunis Joanna on poseerinud pea igas tõsiseltvõetavas moeajakirjas ning kaunistanud mitmeid suuri reklaame ja kampaaniaid. Ka oli ta eestimaise pesubrändi BonBon Lingerie esimodell. Leanika osales suures Rocca Al Mare kampaanias ning on tõeline lavalaudade vallutaja. Triin-Ketlin on teinud suuri kampaaniaid nii Eestis kui väljaspool kodumaad. Teda võis kohata näiteks ka Bastioni plakatitel. Kõik modellid on teinud pikalt koostööd ka Buduaariga ning neid võib näha meie erinevate ajakirjanumbrite moeseeriates. 

Moeshow stilistika teeb samuti tunnustatud modell ja Buduaari moetoimetaja Lilian Lõhmus

Kõik moemaanid on oodatud suurejoonelist moeshow’d vaatama!

 

Buduaar.ee