22.-23. veebruaril toimub 14. iluvõimlemis- turniir Miss Valentine 2008

22.-23. veebruaril toimub Tartus A.Le Coq Spordi spordimajas 14. iluvõimlemisturniir Miss Valentine 2008.
See on Euroopas tunnustatud võistlus, millest saab peagi Maailma Karika
etapp. Sel aastal on turniir suurem ja osalevate võimlejate poolest
tugevam kui kunagi varem, sest osalemas on 560 võimlejat 20st
riigist (AZE, BEL, BLR, BUL, CAN, ESP,EST, FIN, GBR, GER, GRE, ITA,
LAT, LTU, POL, ROM, RUS, SWE, TCH, UKR). Esmakordselt on võimalik
Eestis esinemas näha maailmas väga edukaid Bulgaaria võimlejaid.

22.-23. veebruaril toimub Tartus A.Le Coq Spordi spordimajas 14. iluvõimlemisturniir Miss Valentine 2008. See on Euroopas tunnustatud võistlus, millest saab peagi Maailma Karika etapp. Sel aastal on turniir suurem ja osalevate võimlejate poolest tugevam kui kunagi varem, sest osalemas on 560 võimlejat 20st riigist (AZE, BEL, BLR, BUL, CAN, ESP,EST, FIN, GBR, GER, GRE, ITA, LAT, LTU, POL, ROM, RUS, SWE, TCH, UKR). Esmakordselt on võimalik Eestis esinemas näha maailmas väga edukaid Bulgaaria võimlejaid.

Miss Valentine 2008 raames on võistlevad Euroopa tippvõimlejaid eesotsas valitseva maailmameistri Anna Bessonova (reedel kell 18.30 ja laupäeval 16.30) ja olümpiakulla võitnud Venemaa iluvõimlemiskoondisega (reedel 21.00 ja laupäeval 16.30). Eesti parimatest võistlevad teiste seas Pekingi olümpiamängudele kvalifitseerunud Irina Kikkas (reedel kell 18.30 ja laupäeval 16.30) ja rühmvõimlemise maailmameistrivõistlustel kulla võitnud Tartu võimlemisklubi Janika eliitrühm.

Miss Valentine´i turniiri korraldajateks on Tartu võimlemisklubi Janika, Eesti Võimlemisliit ja Tartu linn. Turniiri peakorraldaja on Janika Mölder. Rohkem infot ürituse kohta ja turniiri ajakava leiate SIIT

 
 
/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja