2in1: Liitu Beatrice`i modellikooliga ja osale Buduaari suvises moeseerias

2in1: Liitu Beatrice`i modellikooliga ja osale Buduaari suvises moeseerias

Modelliärinaise Beatrice`i modellikool Agency Beta alustab uue modellikursusega juba 28.märtsil. Kursused toimuvad Tallinnas ja Tartus nii eesti kui vene keeles ja annavad edasi teadmisi, mida läheb vaja igal modellindusest huvituval neiul.

Modelliärinaise Beatrice`i modellikool Agency Beta alustab uue modellikursusega juba 28. märtsil. Kursused toimuvad Tallinnas ja Tartus nii eesti- kui vene keeles ja annavad edasi teadmisi, mida läheb vaja igal modellindusest huvituval neiul.

Modellikooli õpetajate nimekiri on igati auväärne ja professionaalne – modellindust ja poseerimist õpetab Beatrice, liikumist õpetab Tiina Jantson, moodi õpetavad Oksana Tandit ja Katrin Kuldma, tantsutreeneriteks on Eduard Korotin ja Kaisa Oja. Meiki õpetab Lana Vallo ning juuksehooldust Veroonika Kookmaa ja Jekaterina Mosendz.

Lisaks on vähemalt ühel modellikooli õpilasel võimalus peagi ka modellitööd proovida – nimelt kaasab Buduaar oma suveajakirja moeseeriasse mõned Agency Beta õpilased, kel on võimalus saada tasuta esimesed profipildid oma modellialbumisse.

Rohkem infot Agency Beta kohta leiad SIIT.

Sarnased artiklid