3.-5.oktoobril toimub järjekordne ilumess ” Ilu Sõnum”

Tänavu 3.-5. oktoobril Eesti Näituste messikeskuses toimuv ilu-ja moeteemaline mess „Ilu sõnum 2008“ esitleb sel aastal üle 120 firma, ligi 200 kaubamärki ning 11 erialavõistlust. Teiste seas on esindatud ka Buduaar, kes korraldab külalistele iga päev ühe moeetenduse ja erinevaid võistlusi.

Tänavu 3.-5. oktoobril Eesti Näituste messikeskuses toimuv ilu-ja moeteemaline mess „Ilu sõnum 2008“ esitleb sel aastal üle 120 firma, ligi 200 kaubamärki ning 11 erialavõistlust, teiste seas on esindatud ka Buduaar, kes korraldab külalistele iga päev ühe moeetenduse ja erinevaid võistlusi.

„Ilu sõnum 2008“ projektijuhi Katrin Mäe sõnul on algav mess suurim nii eksponentide kui ka programmi poolelt. „Tänavu oleme suurendanud eksponentidest professionaalsete ilutoodete osakaalu 60 protsendini, mis muudab messi üldist sisu ja pilti oluliselt kvaliteetsemaks. „Messil leiab uut ja huvitavat nii kosmeetika kui iluaksessuaaride saalist. Kohal on uusi tegijaid nii kodu- kui välismaalt. Väga paljudes stendides toimuvad kohapeal ka uute toodete esitlused ja testimised, mis on suunatud nii messikülastajale kui professionaalile. Seega tasuks messile tulles kindlasti rohkem aega varuda, et jõuda programmi jälgida ning ennast erinevates stendides pakutavaga kurssi viia,“ lisas Mäe. .

Messile lisab professionaalsust ka see, et esindatud on kõik peamised erialaliidud – Eesti Kosmeetikute Liit, Eesti Küünetehnoloogia Meistrite Liit, Eesti Jumestajate Liit, Eesti Massööride Liit ja Eesti Teenindajate Teeninduskoda, kes viivad kohapeal läbi ka kõik aasta olulisemad erialavõistlused.

 

Messi raames toimub üle 10 võistluse ja konkursi-  juuksurite lahtised meistrivõistlused PERFECT LOOK, jumestamise meistrivõistlused, stilistide konkurss FULL FASHION LOOK, kosmeetikute kutsemeisterlikkuse võistlused, ripsmepikenduste võistlused, pediküüri võistlused, küünedisaini võistlus, kunstküünte modelleerimise võistlused. Kolmandat korda toimub ka asjaarmastajate konkurss Be Professional, kus messikülastajte ees näitavad oma lennukaid ideid jumestamise ja küünemaalingute asjaarmastajad. Kindlasti tasuks tähelepanu pöörata ka järjekordse Aeroobikakuninganna valimistele ning Fit For Fun projektile messikeskuse spordihallis.

 

Katrin Mäe sõnul võiks ilumaailmas veel ühe suuna välja tuua- nimelt vastukaaluks ilualastele kõrgtehnoloogilistele uuendustele, on väga suurt populaarsust kogumas ka nö roheline mõtlemine. Ka sel aastal on messil suurt rõhku pööratud loodussõbralikele ilutoodetele, tervisepsordile ning õigele toitumisele. „Ilu ja tervis on omavahel väga tihedalt seotud, mistõttu pööratakse ka seekordsel messil tervisele suurt tähelepanu. Messi raames annavad juhtnööre tuntud aeroobikatreenerid, massöörid ja toimumisspetsialistid, esitletakse uusi looduslikke kosmeetikasarju.”

 

Messikeskuses iluaksessuaaride saalis pakutakse sel aastal hulgaliselt ehteid- meelepärase aksessuaari leiab sealt nii trendikate ehete kui klassika austaja. Kohapeal on võimalik stilistide nõuandeid kuulata, milliseid ehteid kus ja kuidas kanda. Aksessuaaride saalist leiab veel ka nahktooteid, vabaajarõivaid, pesu, sukki ja optikatooteid. Soovijad saavad endast profifotosid teha, mille tarbeks on aksessuaaride saali ka eraldi fotostuudio loodud.

Messi täpsem programm uueneb pidevalt ja on üleval:  http://www.fair.ee/index.php?leht=1190

Ilumessi pileteid saavad buduaarikad kingituseks meie foorumi preemiafondist.