8 suvist kuulsuste stiilinippi

8 suvist kuulsuste stiilinippi

Kuulsused on paljude uute trendide loojad ning Buduaar toob teieni mõned suvised nipid, mida ennast suvel riietades kasutada võiks.  

Kuulsused on paljude uute trendide loojad ning Buduaar toob teieni mõned suvised nipid, mida ennast suvel riietades kasutada võiks.

1. Pluusid sõlme!

Pikad seelikud, laiad vööd ja platvormkingad on kindlasti üks selle suve trend, kuid täpi paneb i peale  Minka Kelly sõlme seotud pluus. See on hea võimalus veidike nahka näidata, ennast liigselt paljastamata ning ikkagi suviselt seksikas välja näha.

2. Valge käekott

“Seksi ja linna” näitlejatari Sarah Jessica Parkeri valge suur käekott on ideaalne suvehooajaks ning see sobib peaaegu kõigega!

3. Erinevad loomamustrid

Kotakad, pidžaamalikud püksid on selle suve hitt. Shenae Grimes kannab väga hästi välja leopardimustrilised kotakad püksid. Kuid alati tuleb meeles pidada, et nendega sobivad vaid kontsad või platvormid, muidu jääb mulje, et tõusid alles voodist.

4. Suvine müts

Müts mitte ainult ei kaitse päikese eest, vaid annab vürtsi ja värvi juurde ka riietusele!

5. Näita veidike säärt!

90210 Näitlejanna Annalynne McCord näitab selle suve erinevaid trende ühes riietuses – aviaatoriprillid, suvine kaabu, mereteemalised jalanõud ning kõige tähtsam – salatirohelised shortsid. Kõik erksavärvilised lühikesed püksid on suvisesse garderoobi väga teretulnud!

6. Läbipaistvad materjalid

Miley Cyrus kannab läbipaistva valge pluusi all musta rinnahoidjat, mis on sobiv kanda nii teksade kui ka ükskõik milliste muude pükstega.

7. Suured päikeseprillid

Paar suuri Jackie O stiilis päikeseprille ei lähe kunagi moest ning lisavad riietusele elegantsi ja glamuuri.

8. Kleit+vöö

Kleitide peal erinevate vööde kandmine annab palju mänguruumi ning nagu Zoe Zaldana näitab, siis kokku võivad sobida ka täiesti erinevad mustrid.

 

Tene Sommer