Alusta uut aastat Kadrioru Spordiklubi uutes trennides

Uus aasta on ukse ees ja igaüks meist mõlgutab mõtteid, mida uus aasta ellu tuua võiks. Mis ka ei juhtuks, tahame me kõik uuel aastal head tervist ja kena keha omada. Seetõttu võta juba täna oma uusaastaplaanidesse trenniskäimine. Buduaari üks lemmikklubidest Kadrioru Spordiklubi alustab jaanuarist uute treeningrühmadega. 6. jaanuaril algavad Hatra Jooga trennid, mis toimuvad korra nädalas kolmapäeviti kell 20.00.  BodyJam hakkab toimuma 2 korda nädalas teisipäeviti kell 19.00 ja reedeti kell 17.00. Uuest aastast jätkuvad ka paari kuu eest alustanud kõhutantsu trennid. Uuri lähemalt SIIT.

Uus aasta on ukse ees ja igaüks meist mõlgutab mõtteid, mida uus aasta ellu tuua võiks. Mis ka ei juhtuks, tahame me kõik uuel aastal head tervist ja kena keha omada. Seetõttu võta juba täna oma uusaastaplaanidesse trenniskäimine.

Buduaari üks lemmikklubidest Kadrioru Spordiklubi alustab jaanuarist uute treeningrühmadega. 6. jaanuaril algavad Hatra Jooga trennid, mis toimuvad korra nädalas kolmapäeviti kell 20.00.  BodyJam hakkab toimuma 2 korda nädalas teisipäeviti kell 19.00 ja reedeti kell 17.00. Uuest aastast jätkuvad ka paari kuu eest alustanud kõhutantsu trennid.

Miks on hea just Kadriorus treenida? Sest Kadrioru Spordiklubi juures on suur tasuta parkla, vajalikud lisateenused ( massaaž, solaarium, rasvaprotsendi mõõtmine, spordiarsti vastuvõtt, saun jpm), mitmed erinevad spordimisvõimalused, soodne hind ja loomulikult mõnus seltskond.

Uuri lähemalt SIIT.